Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak zdobyć skórki z piórami w Fortnite

Jak zdobyć skórki z piórami w Fortnite

Estelle Vernet

W pierwszym sezonie Fortnite Rozdział 5 pojawiły się trzy nowe skórki Pierzastej Opaski, w tym Sierżant Mallard, Rushine, Flaming Tex i powiązane elementy kosmetyczne. Oto jak zdobyć wszystkie te ubrania.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest w pełnym rozkwicie dzięki nowym dodatkom, aktualizacjom oraz wielu skórkom i elementom kosmetycznym dołączającym do gry.

Od TMNT i Petera Griffina po Solid Snake i Raiden z Metal Gear Solid – w tym sezonie pojawiło się mnóstwo nowości dla graczy, którzy chcą poszerzyć swoją kolekcję ubrań.

Pakiet skórek, na który społeczność długo czekała po wyciekach, to pakiet Feathered Band. W zestawie trzy figurki sierżanta Colverta, Rushine’a i Flaminga Texa, wszystkie w swoich własnych stylach LEGO. Nie zapominając o kosmetykach oczywiście ten sam temat.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Oto, jak zdobyć wszystkie skórki i przedmioty kosmetyczne z pakietu Pierzastej Opaski w Fortnite.

Epickie gry

Skórki i kosmetyki z pakietu Pierzastej Opaski w Fortnite

Jak zdobyć wszystkie skórki w pakiecie Pierzastej Opaski

Aby zdobyć skórki Pierzastej Opaski i powiązane z nimi elementy kosmetyczne w Fortnite, musisz kupić Pakiet Mistrzowski lub pojedyncze skórki w sklepie w grze.

Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że masz wystarczającą liczbę V-dolców.

Trzy skórki ptaków i powiązane z nimi kosmetyki stanowią część kolekcji Pierzastej Opaski. W sklepie masz do wyboru pięć różnych opcji. Oto wszystkie te opcje poniżej:

Zalecamy wybranie pakietu Pierzasta Opaska, który oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny i zawiera wszystkie dostępne stroje i kosmetyki. Jeśli jednak zależy Ci na konkretnym wyglądzie, ta opcja jest również dobra, ponieważ zapewnia również plecak i motyw LEGO Fortnite.

Artykuł kontynuowany po reklamie