Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fani Assassin's Creed Origins, nie przegapcie nowego, bezpłatnego pobrania na Steam!

3 najlepsze premiery gier wideo tygodnia – początek lutego 2024 r.! 🎮

Cześć chłopaki!

Jeśli, podobnie jak ja, kochasz Assassin's Creed Origins (a dlaczego, do cholery, nie miałbyś tego zrobić?), na platformie Steam dostępna jest obecnie świetna darmowa gra do pobrania, którą zdecydowanie musisz sprawdzić.

Prawdopodobnie najlepiej znacie Abu Bakr Salem w roli Bayeka, bohatera Assassin's Creed Origins. Ale być może nie wiecie, że w tym roku wyda swoją pierwszą grę. A jeśli nie wiedziałeś, na pewno nie wiedziałbyś, że na Steamie dostępna jest obecnie bezpłatna wersja demonstracyjna.

Tales of Kenzera to świetnie wyglądająca nowa gra Metroidvania, którą Salem zadebiutowało podczas zeszłorocznej gali Game Awards. Aktor wyjaśnił, że gra jest w dużej mierze hołdem złożonym jego zmarłemu ojcu. „Przez długi czas starałem się znaleźć sposób, aby wyrazić swoją podróż przez żal” – powiedział podczas emocjonalnego występu na scenie podczas gali Game Awards. „Teraz mogę to zrobić dzięki historii Zau o stracie, rozwoju i i leczenie w Tales of Kenzera: Zau ma sens »

Premiera gry planowana jest na kwiecień, ale już można wypróbować bezpłatną wersję próbną. Aha, i jeśli podoba ci się to, w co grasz, możesz zamówić grę w przedsprzedaży i otrzymać 10% zniżki, co wcale nie jest złe.

„Ćwicz taniec szamana. „Odzyskaj duszę swojego ojca” – czytamy w oficjalnym opisie gry. „Poznaj piękną i niebezpieczną krainę Kenzera z Bogiem Śmierci w Tales of Kenzera, przygodzie w stylu metroidvanii stworzonej przez Surgent Studios. »

Tales of Kenzera naprawdę wygląda na jedną z najlepszych niespodzianek roku 2024. Pomijając tę ​​grę i nową, doskonałą grę Prince of Persia, jesteśmy absolutnie rozpieszczani wspaniałymi nowymi wydaniami Metroidvanii. Miejmy nadzieję, że będzie to pierwsza z wielu nowości Slima, bo człowiek wyraźnie zna się na temacie.

READ  Xiaomi 13 lub Samsung Galaxy S23 lub iPhone 14 lub Oneplus 11: który kupić?

Do zobaczenia w wirtualnym świecie!

Dylana