Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak czytać wiadomości na WhatsApp, nie będąc widzianym? Wystarczy kliknąć ten przycisk

Kiedy wysyłamy wiadomość błyskawiczną na WhatsApp, wszyscy mamy mniej więcej takie same oczekiwania: jesteśmy w pogotowiu, obserwując słynne niebieskie smugi. Kiedy widzimy pojedynczą szarą linię, zdecydowanie jesteśmy zirytowani, ale przyznajmy, że prawie nam pochlebia, gdy zauważamy, że odbiorca jeszcze nie otrzymał lub nie widział wiadomości. Bo tak naprawdę najgorszy scenariusz to sytuacja, w której obie flagi są wyraźnie niebieskie i nie otrzymuje się odpowiedzi. Od tego momentu możemy wymyślać najbardziej torturujące scenariusze. Co może być bardziej frustrujące niż czekanie godzinami, aż ta osoba w końcu się przyzwyczai i odpowie nam? Oto, co dzisiaj podsumowaliśmy. Ale odwrotny skutek ma również całą swoją zasadność: niektórzy ludzie niekoniecznie chcą lub nie mają czasu na natychmiastową reakcję. Po co ciągle ich naciskać lub zmuszać do usprawiedliwiania ewentualnego opóźnienia? Czasami po prostu czujemy potrzebę przeczytania wiadomości, z ciekawości, bez konieczności podążania za nią. Przynajmniej nie od razu systematycznie. Wczuwamy się w to na tyle dobrze, że udzielimy Ci kilku rad, które spełnią Twoje oczekiwania.

To prawda, że ​​WhatsApp dosłownie zmienił nasze codzienne życie. Umiejętność błyskawicznego komunikowania się z bliskimi czy znajomymi, bez ograniczania dystansu, jest nieoceniona. Wymiana jest płynna, a udostępnianie treści wzrosło dziesięciokrotnie. Tyle że czasami powódź powiadomień może nas wkurzać. Nie możemy być stale w ciągu dnia: każdy porusza się we własnym tempie i ważne jest, aby szanować tempo każdego. Często jednak odnosimy wrażenie, że musimy być odpowiedzialni przed wszystkimi. Po otrzymaniu wiadomości czujesz się prawie zmuszony do natychmiastowej odpowiedzi, ryzykując, że będziesz musiał usprawiedliwiać się godzinami. To jest pułapka tych portali społecznościowych, które mają sztukę zdradzania nas: twierdząc, że jesteśmy „widoczni” w Internecie, mamy być dostępni i dać czas każdemu. Nie panikuj, są pewne subtelności, które chronią Cię przed wszystkimi tymi niedogodnościami. Oto jak czytać wiadomości WhatsApp Bez bycia widzianym, bez pokazywania niebieskich kleszczy i nawet bez otwierania aplikacji!

wiadomość WhatsApp

wiadomość z potwierdzeniem wykładu whatsapp – źródło: spm

Czytaj wiadomości WhatsApp, nie widząc Cię

Pierwszym i najłatwiejszym sposobem jest skorzystanie z ustawień aplikacji.

READ  Compo TFT Tryndamere et Warwick reroll au set 6.5 - Breakflip

Wejdź do WhatsApp, przejdź do Ustawień, a następnie otwórz sekcję Konto, a następnie Prywatność. W tej zakładce na dole strony znajdziesz opcję „Czytaj afirmacje”. Jeśli wyłączysz tę opcję, potwierdzenie przeczytania z dwoma niebieskimi znacznikami wyboru nie pojawi się ponownie w rozmowach, nawet po przeczytaniu wiadomości. W ten sposób żaden z Twoich kontaktów nie otrzyma dwóch niebieskich ptaszków podczas czytania wiadomości. Więc wątpliwości pozostają!

Jednak ta metoda ma wadę: wyłączenie tej opcji będzie dotyczyć również Ciebie. Innymi słowy, nie będziesz również wiedzieć, kiedy Twoje kontakty będą czytać Twoje wiadomości. Więc jest to miecz obosieczny!

Jeśli jednak wolisz kontynuować czytanie bez wchodzenia do WhatsApp, powinieneś użyć jednej z alternatywnych sztuczek, które ujawniamy poniżej.

Tryb samolotowy

Aktywuj tryb samolotowy telefonu – Źródło: spm

Inne sztuczki do czytania wiadomości WhatsApp bez otwierania aplikacji

Jak czytać wiadomości WhatsApp przy włączonym trybie samolotowym?

Wszystkie smartfony mają określony tryb, w którym wszystkie połączenia są wyłączone. W zależności od modelu można go nazwać „trybem offline”, „trybem samolotowym” lub „trybem samolotowym”. aktywując go, Będziesz mógł czytać wiadomości WhatsApp, które już otrzymałeś powiadomienie Ale ponieważ nie ma połączenia z Internetem, WhatsApp nie będzie w stanie potwierdzić odczytu na serwerze. W rezultacie osoba, która wysłała Ci wiadomość, nie zobaczy niebieskich znaczników wyboru.

Ale uwaga: ten system działa bardzo dobrze tymczasowo. Gdy wyłączysz tryb offline i wrócisz do normalnego trybu, aplikacja wznowi połączenie z serwerem, informując go o wiadomościach, które przeczytałeś w międzyczasie.

Jak potajemnie czytać wiadomości w powiadomieniach?

Jeśli twoja wersja Androida obsługuje widżet wyświetlający podgląd wiadomości, powinieneś wiedzieć, że ten odczyt nie aktywuje flagi. Dzieje się tak dlatego, że czytanie narzędzia traktowane jest jako podgląd, choć w niektórych wersjach możemy przewijać cały tekst.

READ  Recenzja Galaxy Book2 Pro 15: Ultrabook to zwycięski powrót Samsunga

Wszystkie te metody mają zalety i wady, ale pozwalają nam czytać wiadomości WhatsApp bez wysyłania niebieskich pociągnięć, tymczasowo lub na stałe. Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i upewnić się, że te wskazówki działają poprawnie, najlepiej wykonać test z przyjacielem, aby potwierdzić wynik.

Przeczytaj także Sztuczka WhatsApp do odbierania i czytania wiadomości przy wyłączonym telefonie