Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fortnite Rozdział 3 „Vibin”: Nowe zwiastuny sezonu do odkrycia!

Więc ten, nie spodziewaliśmy się przyjść! Po sezonie o tematyce wojennej, oto Fortnite zabiera nas w niewłaściwe miejsce, z sezonem 3 zatytułowanym „Relax” (Vibin po angielsku). Wydawca opublikował już dwa klasyczne zwiastuny Kick-off (jeden filmowy i jeden z rozgrywki).

Możesz odkryć kilka nowych miejsc, skórki przepustek bojowych, a także wiele nowych funkcji, takich jak jazda na dzikich zwierzętach lub zjeżdżanie kolejką górską!

zwiastun rozgrywki

Vader i Indiana Jones na pasie bitwy

Największą informacją o tych zwiastunach jest niewątpliwie istnienie Darth Vader i Indiana Jones w Battle Pass. Vader zajmuje również bardzo duże miejsce w zwiastunie filmowym i zamiast nalegać na swoją jakość jako fajny złoczyńca z Gwiezdnych Wojen, Epic Games postanowiło naśladować jego moce.

Relaksujący sezon?

Świetna muzyka, budynki pokryte kolorowymi znakami… Nowy sezon Fortnite to przede wszystkim pełen relaks. Wydaje się, że niektóre obszary na wyspie zostały przekształcone w parki rozrywki.

Fortnite: Battle Royale

Bulle stał się nowym modnym samochodem, po kilku latach nieobecności w Battle Royale. Jednak to urządzenie było w grze, gdy Fortnite był u szczytu, podczas pierwszego rozdziału. I jest to jedno z najbardziej szalonych dzieł Epic Games, które nadaje ton zawartości tego sezonu!

Zaraz po wydarzeniu, w którym zobaczyliśmy brzydkie Geno, stało się ono niedostępne dla Fortnite. Serwery były zamknięte przez długi czas, będziemy musieli poczekać na konserwację, a następnie rozpocząć rozdział 3 sezonu 3, aby ponownie odkryć wyspę!

READ  Redmi Note 11 Pro Xiaomi plus 5G 30% taniej!