Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten potężny smartfon obiecuje tydzień autonomii dzięki baterii XXL

Nowy telefon obiecuje autonomię…jeden tydzień. To jest Oukitel WP19. a inteligentny telefon który zawiera bateria 21 000 mAh, których nie widzimy na żadnym innym urządzeniu – wyjaśnia Frandroid W tę środę.

Model może pracować przez trzydzieści sześć godzin podczas odtwarzania wideo i 123 godziny (nieco ponad pięć dni) na słuchanie muzyki i godzinę krócej w trybie online. W trybie czuwania smartfon może wytrzymać 2252 godziny bez wyłączania.

Może być używany jako bateria

WP19 może być również używany jako bateria i zasilać inne rzeczy, takie jak słuchawki, podłączony zegarek, a nawet inny smartfon. Aby naładować baterię, smartfon potrzebuje czterech godzin przy 27W mocy. Jedna godzina ładowania to jeden dzień użytkowania.

Pod względem specyfikacji Oukitel WP19 jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci rozszerzalnej. Główny czujnik obrazu to 64 MP, czujnik nocny to 20 MP, a czujnik makro to 2 MP. WP19 ma najnowszego Androida 12, NFC i Bluetooth 5.0. Urządzenie jest sprzedawane za 687,81 euro na AliExpress. Ale uwaga, dla francuskich konsumentów pasma, z których korzysta, niekoniecznie odpowiadają francuskim sieciom Frandroid. Przyzwyczajenie się do, delikatnie mówiąc, solidnej konstrukcji zajmie trochę czasu.

READ  Dead Space Remake ukaże się 27 stycznia 2023 r. - Aktualności