Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

iPhone 13 Pro traci dzięki tej promocji nie mniej niż 230 euro w wersji 512 GB

Stary iPhone 13 Pro wciąż jest fajny i czekając na następną generację, pozostaje niekwestionowanym królem w Apple. Bardzo rzadko w promocji, dziś oferowany jest w obniżonej cenie, ponieważ jego wersja 512 GB waha się od 1459 do 1229 euro.

Obiektywy 13, 26 i 77 mm do iPhone’a 13 Pro Max // Źródło: Frandroid – Melinda Davan-Soulas

iPhone 13 Pro to nadal szczyt tego, co może zaoferować Apple inteligentny telefon. I nawet jeśli słyszeliśmy już o nowym flagowcu marki Apple, nie powinniśmy już o nim zapominać, zwłaszcza gdy jest wyceniony w wersji 512 GB. Niskie 230 euro.

O czym należy pamiętać o iPhonie 13 Pro

  • Jego piękny ekran ma 6,1 cala, 120 Hz
  • Potężny układ Bionic A15
  • poprawić swoją niezależność
  • Kompatybilność z ładowaniem bezprzewodowym (MagSave)

iPhone 13 Pro max 512 GB został wprowadzony na rynek za 1459 euro i jest obecnie w sprzedaży w 1229 euro na stronie Carrefour Kolor grafitowy. Oznacza to oszczędność 230 euro w stosunku do ceny podstawowej.


Jeśli oferta wymieniona w tym artykule nie jest już dostępna, spójrz poniżej, aby znaleźć inne oferty na Apple iPhone 13 Pro Max. Harmonogram jest aktualizowany automatycznie.

iPhone 13 Pro pozostaje flagowym produktem Apple

iPhone 13 Pro Prezentuje doskonały design z ramkami ze stali nierdzewnej i bardzo udanym tyłem z matowego szkła. Posiada 6,1-calowy panel i wyświetlacz OLED ProMotion. Małym plusem iPhone’a 13 Pro Max jest to, że notch jest zmniejszony, ale nie ma to realnej zmiany, ponieważ nie pozwala wyświetlić więcej informacji. Jeśli Apple do tej pory oferował tylko częstotliwość odświeżania 60 Hz, iPhone 13 Pro ma naprawić tę wadę, wprowadzając ProMotion i pozwalając na 120 Hz dla optymalnej płynności. Nowy flagowiec działa więc lepiej niż poprzednia generacja.

Jeśli chodzi o fotografię, jest to jeden z punktów, na który Apple w dużej mierze nalegał. Wyposażony w trzy czujniki obrazu 12 MP, nie wspominając o popularnym czujniku LiDAR, nowy iPhone Pro oferuje wiele nowych funkcji. Dzięki Smart HDR 4, trybowi makro do robienia zdjęcia 2 cm obiektu, portretowi w trybie nocnym, trybie kinowym, a nawet teleobiektywowi 3x, ostrość obrazu znacznie się poprawiła dzięki 92% większym czujnikom niż w zeszłym roku. Jest więc w stanie robić bardzo piękne zdjęcia w każdych warunkach, nawet w nocy dzięki dostępnemu trybowi nocnemu. Jest również zdolny do nagrywania do 4K przy 60 klatkach na sekundę, wszystko w 10-bitowym HDR Dolby Vision.

READ  Xbox Game Pass: 4 nowe gry dzisiaj, w tym powrót Yakuzy | Xbox One

prawdziwy potwór wydajności

Pod względem wydajności iPhone 13 Pro jest zasilany najnowszym chipem kalifornijskiej firmy: A15 Bionic. Jeśli ten ostatni jest mocniejszy i wydajniejszy, dzięki dodaniu rdzenia graficznego w porównaniu z poprzednim modelem. W ten sposób wrażenia użytkownika są bardzo płynne, niezależnie od tego, czy chodzi o wielozadaniowość (zwłaszcza z 6 GB pamięci RAM), uruchamianie wymaganych aplikacji czy gry 3D z maksymalnymi ustawieniami graficznymi. z iOS 15 Wykorzystuje najnowsze innowacje oprogramowania marki z interfejsem, który jest bardziej przyjazny dla użytkownika niż kiedykolwiek wcześniej.

iPhone 13 Pro jest wyraźnie najgrubszym i najcięższym tego starego modelu z 2021 roku, a to można wytłumaczyć dodaniem większej baterii, która ma wpływ na obsługę smartfona. To prawda, że ​​Apple stale poprawia autonomię swoich iPhone’ów, a iPhone 13 Pro Max obiecuje około półtora dnia normalnego użytkowania. Pod względem ładowania jest kompatybilny z przewodowym ładowaniem 20 W i szybkim ładowaniem 15 W z MagSafe. Należy pamiętać, że blok ładujący nie jest już dostępny w pudełku i dlatego należy go kupić osobno. Policz nieco ponad półtorej godziny, aby przejść od 0 do 100%..

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury Nasza pełna recenzja iPhone’a 13 Pro.

9 / 10

Apple iPhone 13 Pro

Jaki iPhone wybrać?

Aby odkryć wszystkie iPhone’y oferowane przez firmę z Kalifornii i znaleźć ten, który najbardziej Ci odpowiada, zapraszamy do konsultacji z naszym Przewodnik po najlepszych iPhone’ach w 2021 roku.

Chcesz iPhone’a, ale nie wiesz, który wybrać? Oto nasze wskazówki, jak znaleźć odpowiednią opcję dla siebie, niezależnie od tego, czy jest to najnowszy iPhone, czy starszy model.
Czytaj więcej


Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Możesz czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.

READ  Orange szykuje Livebox 6, a my już znamy jego możliwości