Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xbox Game Pass: Call of Duty nie jest gotowe do gry w Microsoft | Xbox One

Od czasu przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft w styczniu ubiegłego roku wiele plotek wywołało możliwość pojawienia się serii Call of Duty w Xbox Game Pass.

Czekanie może potrwać długo

Niestety, zdaniem Toma Hendersona, podpisane partnerstwo między PlayStation i Activision w sprawie franczyzy Call of Duty będzie musiało potrwać jeszcze kilka lat, uniemożliwiając tym samym dotarcie do serwisu zielonej marki.

Jednak według amerykańskiego dziennikarza ta słynna współpraca może trwać do 2025/2026 roku i dotyczyć przynajmniej trzech kolejnych tytułów sagi, czyli Call of Duty: Modern Warfare II, Warzone 2 i futurystycznej gry opracowanej przez Trearch. .

Przypominamy, że w momencie przejęcia Activision Blizzard, Xbox potwierdził, za pośrednictwem Phila Spencera, że ​​dotychczasowe partnerstwa między PlayStation i amerykańskim wydawcą będą honorowane. Oczekuje się więc, że właściciele PS4 i PS5 będą nadal korzystać z ekskluzywnej zawartości i trybów, a także z wcześniejszego dostępu do bety następnej gry.

W związku z tym, że plotki sugerują, że w 2023 roku nie pojawią się żadne większe akcje, gracze Xbox być może będą musieli poczekać do 2025 roku i wprowadzić na rynek następną grę opracowaną przez Sledghammer Games, aby móc cieszyć się grą Call of Duty dodaną podczas premiery w Xbox Game Pass. .

cokolwiek, Call of Duty: Modern Warfare II Pojawi się na PC i konsolach 28 października, a 8 czerwca zostanie ujawniony bardziej szczegółowo w czterominutowym filmie z rozgrywki.

READ  les meilleures offres de la dernière démarque chez Amazon et Cdiscount