Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

INTERPOL Słynny Bastian / Thomas i Killian zbliżają się – Plus Belle 4 stycznia 2022 (odcinek 4447) | najpiękniejsze życie

Odkryj szczegółowy opis odcinka 4447 Plus belle la vie en avant we wtorek 4 stycznia 2022 r., nadanego we Francji 3. Sytuacja Bastiena pogarsza się na komisariacie policji, Betty okazuje się być nianią Aurory, a Roland pozwala François i Thomasowi rozwiązać ich problemy.

Aby przeczytać pełny odcinek 4447 z 18 sezonu PBLV Recap 04/01/2022 w podglądzie ze wszystkimi obrazami z telenoweli Plus belle la vie.

Thomas obok Killiana

Szukaj tego Pełne podsumowanie programu Plus belle la vie we wtorek 4 stycznia 2022 r. 4447 z góry, 3 dni przed Radio France 3): Podsumowanie poprzedniego odcinka PBLV 01.03.2022 Połączony.


Luna mówi, że Bastian i Elodie wydawali się bardzo zjednoczeni wokół swoich dzieci. Nie rozmawiała z Bastianem o swojej niewierności, powiedziała tylko, że znała go 20 lat temu na lekcjach aktorstwa… a on był dobrym facetem.

François uważa, że ​​nastolatek powinien się kojarzyć, a Thomas pokazuje się jako partner z Killianem i Lolą. Pozwolił im wkraść się do liceum bez sprzątania w zamglonej piwnicy.

Sunalee chce porozmawiać z policją o związku Luny i Bastiena, ale podczas niedawnej wycieczki łodzią Elodie wróciła ze złamanym nadgarstkiem. Sonali zastanawia się, czy Bastian jest agresywny. Hugo nie wierzy w tę teorię, odradza siostrze wizytę na policji.

Roland nie chce stanąć po stronie Thomasa i François… Myśli, że nawiążą dialog, a my będziemy konstruktywni.

Nypot BBL

Czy Raphael boi się porzucenia? Najpiękniejsze życie przed 4 stycznia 2022 r.

Betty proponuje Leah zatrzymanie Aurory, ponieważ nie ma lekcji. Leah trochę się zawahała, ale nie miała innego wyjścia do pracy. Wszystko idzie dobrze, jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi.

Boeher wyznaje w Ariane, że wierzy, iż Bastian zabił jego żonę: bez motywu, bez ciała… Revell uważa, że ​​trudno byłoby go oskarżyć. Krew na łodzi i nóż to dwa ubrania.
Interpol wyjawia Bohirowi, że Castell spędził miesiąc w więzieniu w Bangkoku i był podejrzany o morderstwo. Revell postanawia przedłużyć swoje panowanie.

Boher

Bastian ma się czym martwić / PBLV w odcinku 4447 wcześniej

Lola gotuje, Roland dołącza do niej na stanowisku urzędnika w Mistral Kitchens. Lola z przyjemnością informuje klientów, że w posiłkach nie ma mięsa. Lubi gotować, chociaż początkowo uważała to za karę.

Roland PBLV

Roland mówi Francois, że nie będzie ingerował w jego związek z Thomasem

Patrick i Babth nie mogą już tego znieść… Raphael po prostu chce być w ramionach rodziców. Patrick zastanawia się, czy Raphael boi się, że go zostawimy, to należy go uspokoić. Potem położyli go do łóżka i Rafael w końcu zasnął.

READ  Quinté PMU - Podpisz nagrodę LA CABANE PERCHEE (nagroda Francois André) 17 sierpnia 2021 r.

Lepsze życie z góry Odcinek 4447 4 stycznia 2022 r.: Killian i Thomas byli w zmowie w czasie spotkaniaRoland dziękuje Thomasowi za jego kontakty z Killianem i Lolą i mówi mu, że jest z siebie dumny.

Tomasz PBLV

Thomas prowadzi kampanie na rzecz odporności z nastolatkami

Blanche pyta Thomasa, dlaczego Killian nie przyszedł na zajęcia, znajduje wymówkę i mówi jej, że ma gorączkę. Później Thomas próbuje dowiedzieć się, dlaczego Killian jest suchy… Mówi, że jest na skraju wytrzymałości, a François często go o to pyta. Thomas obiecuje, że Kylian zawsze będzie przy nim.

Aurore PBLV

Aurora ma nową opiekunkę

Luna informuje dzieci Bastiana o przedłużeniu jego opieki. Pablo cierpi z powodu swojego stylu ataku paniki, co jest bardzo stresujące dla postawy jego rodziców.

On podąża Pełne podsumowanie programu Plus belle la vie en pre-program od środy, 5 stycznia 2022 r. Z odc. 4448.

Komentuj odcinki najlepsze forum życia i znajdź Lista aktorów Do ekipy serialu.