Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Internauci są sceptyczni po odkryciu listy „gwiazd” tego sezonu w „Taniec z gwiazdami” TF1: „Ale kim są ci ludzie?” – Wideo

Czy te gwiazdy młodego pokolenia muzycznego zatrzęsie parkietem, aby powrócić do TF1 po dwóch latach nieobecności? Le Parisien zastanawiał się wczoraj, na przykład ogłaszając imię Tyke’a. Ale oczywiście dla internautów pytanie jest zupełnie inne i sprowadza się do tego, kim są ci ludzie, a w szczególności ten Tayc, który wydaje się bardzo daleki od bycia gwiazdą…

„kim on jest?” , „Co śpiewa? Jest sławny?” , „Nikt nie wie kim on jest…”, „Może wyjdę z mojej jaskini, ale kim on jest?” , „Ała” jestem naprawdę opuszczony”, „Nie wiem”, „Nieznany. Czy on jest gwiazdą? czy „W tym roku na pewno gwiazdy są nauczycielami tańca i są bardziej znane niż tzw. artyści”, mogliśmy już przeczytać komentarze naszych kolegów z publiczności.

Młodzieniec nie został jeszcze nominowany w kategorii Hopeful Music w tym roku, ale to chyba nie wystarczy. Trzeba przyznać, że mówienie o nim jako „gwiazdzie” jest niewątpliwie nieco przedwczesne, ale serial „Taniec z Gwiazdami” często spotykał się z taką krytyką.

Taic, którego prawdziwe nazwisko to Julien Boadje, urodzony 2 maja 1996 w Marsylii, Bouchy du Rhône, z kameruńskich rodziców, jest francuskim piosenkarzem i autorem tekstów. Jest autorem tekstów na potrójnym albumie zatytułowanym Nyxia, wydanym w 2019 r. piosenki i wiele singli.

Niezbędne tereny konkursów tanecznych: piosenkarka Lamm, aktor i piosenkarz Jean-Baptiste Meunier (Les Choristes), komik Jeremy Creedville, kandydatka na Koh Lanta Muse, aktorki Lucy Lucas (Clem) – która od tego czasu potwierdziła informacje na Instagramie – oraz O’ Reilly Ponce (tu wszystko się zaczyna), filmowiec i piosenkarka Lola Dubini, YouTuber Michaux, lider magazynu Dita Von Teese i Bilal Hassani.

READ  Wojna na Ukrainie: Polak dostał zakaz udziału w mundialu z powodu podpisania kontraktu z rosyjskim klubem