Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Informacyjny RTL – Prezydent 2022: Le Pen w Polsce, programowanie licznika w całym Kongresie LR

4-5 grudnia, najbardziej polityczny weekend w perspektywie. Po prawej członkowie LR wybierają swojego kandydata na 2022 rok. Eric Zemmour zorganizuje swoje pierwsze spotkanie wyborcze jako ogłoszony kandydat. Przesłanie, które zszokuje RN i jego kandydata.

Więc przy okazji Programowanie liczników Co może być lepszego dla Marine Le Pen niż wycieczka do Warszawy? Marine Le Pen 3 i 4 grudnia szefa PiS, rządzącej w Polsce partii nacjonalistycznej, wezwie premier Węgier Victor Orban wraz z innymi populistycznymi przywódcami, takimi jak lider Ligi Matteo Salvini czy Santiago. lider partii Vox w Hiszpanii. Abaskal.

Cel: Wyjdź z pięknym rodzinnym zdjęciem I popchnij do przodu niekończący się pomysł „supergrupy” w Parlamencie Europejskim, który stara się ujrzeć światło dzienne. Krótko mówiąc, Marine Le Pen będzie daleko od politycznych wstrząsów rywali we Francji. „To jest właściwy czas!, Uszczęśliwia relatywne, nie mogliśmy marzyć o wzniesieniu się ponad walkę. „A żeby zminimalizować ogłoszenie kandydatury na Jemmour, w RN zabijamy, żeby wam powiedzieć: „To nie jest wydarzenie”.

Redakcja poleca

READ  Polska produkuje 64% europejskich porzeczek | Udane owoce i warzywa