Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Influencer Dylan Terry, były nominowany do reality TV z kontrowersyjnymi kampaniami humanitarnymi

„Dropshipping” podejrzanych produktów, ludzkich efemeryd i cudownych pigułek: Dylan Terry, 1,5 miliona subskrybentów na Instagramie, to typowy przypadek prawnego zamętu, w którym porusza się wielu influencerów we Francji. Do tej pory, podobnie jak inni byli nominowani do reality TV, oni również stali się celem kampanii nękania rozpoczętej przez rapera Bubbę przeciwko tym, których nazywa „influencerami”. Ten rodzaj praktyki marketingowej, który jest w fazie pełnego rozwoju, wywołał również reakcję ustawodawcy: a propozycja ustawy „Ma na celu zwalczanie oszustw i nadużyć ze strony osób wpływowych w mediach społecznościowych” Będzie rozpatrywana na sesji plenarnej Zgromadzenia Narodowego od wtorku 28 marca.

Wszystko zaczęło się w 2017 roku w Kambodży. 22-letni Luksemburg, który wygląda jak playboy, przedstawia się jako agent nieruchomości i profesjonalny model, trafiając na plan 17H Sezon na Koh Lancie (TF1). jego zdjęcienadawany na początku programu, nadaje ton: „Aby wygrać, jestem gotowy na wszystko, jeśli będę musiał oszukać takich a takich, zrobię to”. Inni poszukiwacze przygód wykańczają go w pierwszym odcinku, ale zdjęcia przedstawiające go przybywającego do lasu w mokasynach Gucciego opanowują sieci społecznościowe. Rozmowa odbyła się późniejDzięki, twierdzi, zapewnił sobie partnerstwo z włoską marką luksusową „mokasyn”. Gucci natychmiast zaprzecza.

Jego kariera zaczyna się od oszustwa: kłamie, wymyślając spółkę, Analizuje Audrey, która analizuje oszustwa influencerów za pośrednictwem swojego konta na Instagramie Właściwie twoje gwiazdy. Następnie przedstawia się jako zdobywca tytułu pana Luksemburga, czemu zaprzecza sam Komitet. » Po przejściu w grze „Ninja Warrior” (TF1), Dylan Thiery dołącza do obsady „Princes and Princesses of Love” (W9), pod koniec 2018 roku program, podczas którego miał związek z Fidżi Ruizem, influencerem i kandydatem.

Przeczytaj także: Materiał jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów W sieciach społecznościowych wyśledź oszustwa influencerów
READ  Ślub Reno Capsona i Lawrence'a Ferrari, niezwykle szykowny w bieli: znakomici goście, zdjęcia z wielkiego dnia

AirPods, CPF i fałszywa djellaba

Duet przeniósł się do Dubaju, liczba subskrybentów wzrosła, a lokowanie produktów podwoiło się. W tym momencie Dylan Thiry rozpoczął „dropshipping”, legalną, ale kontrowersyjną praktykę polegającą na usunięciu kroku z łańcucha biznesowego poprzez dokonanie sprzedaży przed złożeniem zamówienia u swojego dostawcy, często chińskiego giganta eksportowego, takiego jak Ali Express, który Będziesz odpowiedzialny za wysłanie produktu bezpośrednio do klienta.

Pozostało Ci 69,27% tego artykułu do przeczytania. Poniższe informacje są przeznaczone wyłącznie dla subskrybentów.