Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

iMac 24: iMac powraca dla reszty z nas

Temu Specjalne wydarzenie „Z obciążeniem sprężynowym”. Porównania między iMakiem G3 i iMac 24 mnożą się. Podobieństwa między tymi dwoma urządzeniami są głębsze niż kolory, które widzą. Jeśli nowy iMac 24 przypomina nam iMaca G3, to przede wszystkim dlatego, że jest przeznaczony dla Odwraca swoją ofertę do góry nogami, przyjmując procesory Intel, w szczególności MacBook Air, Apple przegląda podstawy i wygląda na to, że chce wrócić do dwóch zupełnie różnych zestawów urządzeń.

Obraz Apple.

Od połowy 2000 roku Apple uwielbia opisywać typowego klienta Maca jako konsumentOświecony hobbysta korzystający z profesjonalnego sprzętu bez zarabiania na życie. Ojciec, który robi zdjęcia z wakacji aparatem odruch W pełnym formacie uczeń, który woli grać na klawiaturze MIDI niż przeglądać własne partie, lub ostatnio „youtubeur” żonglujący dwiema kamerami 4K, poprowadził projekt produktu Cupertino.

ale to konsument Coraz mniej przypomina idealnego „szczęśliwego brokera”, coraz bardziej urojeniowe poszukiwanie wspólnego mianownika. Jak pogodzić potrzeby tak wielu zwykłych ludzi, spędzających dzień w przeglądarce internetowej, z wymaganiami bardziej wyrafinowanych fachowców, których złożone aplikacje mogą przyciągnąć rdzeń najpotężniejszych komponentów na rynku?