Igor Theodor (OM): „Oczywiste zmęczenie i wiele kontuzji”

Igor Theodor (trener OM, przegrał 0-1 z Frankfurtem): „Weszliśmy do gry bardzo powoli, jakbyśmy byli fanami tego meczu Ligi Mistrzów u siebie. Bardzo powoli budowaliśmy i nie robiliśmy różnicy z przodu.

W drugiej połowie zapłaciliśmy i zasłużyliśmy na bramkę. Nie dotarł i ostatecznie przegraliśmy z silną drużyną. To był trzeci mecz w ciągu sześciu dni, widać wyraźne zmęczenie i dużo kontuzji. Mamy tylko jednego obrońcę i dwóch graczy, którzy chybiają podania, czego zwykle nie robią.

W niedzielę zobaczymy jaką obronę uda nam się zebrać. W tym sektorze mamy wiele problemów. Wprowadziłem zmiany, ponieważ potrzebowałem czegoś innego. Ci, którzy weszli, przywieźli bardzo dużo. Nie robili zbyt wiele kontroli, pierwszy okres był w pewnym sensie zrównoważony, nawet jeśli to prawda, że ​​nie stworzyliśmy zbyt wiele z góry. W drugim naprawdę zapłaciliśmy. Pochodzimy z czwartej czapki i staramy się dać z siebie wszystko. Dziś przegraliśmy, ale daliśmy z siebie wszystko. Jeśli chodzi o grę, to nie jest nasza najlepsza gra. Mecz trzeci rozegramy bez konta, przygotowując się jak zwykle. »

Jordan Veritot (pomocnik Marsylii, kanał mikrofonowy + stopa): To rozczarowanie, ale nie zawsze można być rozczarowanym. Pokazaliśmy dobrą twarz, ale pierwsza tercja nie wystarczyła.

W drugiej połowie poszliśmy za nimi więcej i szok przyszedł z nami, ale nie udało nam się strzelić gola, by rozpalić ten mecz i wygrać. […] Myślę, że nie jesteśmy daleko, ale to nie wystarczy, żeby być w Lidze Mistrzów trzeba strzelać gole. »