Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Holandia pokonała Polskę / Ligę Narodów / Polska-Holandia (1-2) / 18 listopada 2020 / SOFOOT.com

Polska 1-2 Holandia

Niedopałki: Javiac (6mi) Do Polski // Debe (77mi, sp) i CNK Piątek (85mi) Do Holandii

Nazywamy to holenderskim cynizmem.

Holendrzy, którzy zdominowali mecz, czekali do ostatniego kwadransa ze zdobyciem dwóch bramek, prowadząc tym samym indeks na drugim miejscu w puli. Dłonie Roberta Lewandowskiego nie mają czasu, aby dowiedzieć się, co się z nimi stało.

Wszystko zaczęło się dla nich dobrze: ochłodzili Holandię od samego początku, mając na celu małe osobiste osiągnięcie autora Joviaca. Pomimo wielu oczywistych możliwości z pewną dominacją, Hollande wierzył, że nigdy nie zdoła zrównoważyć. Chociaż Pacheta znalazł post Kachchhala, szanse były na korzyść publiczności.

Vijnaltham, Klaasen czy Stengs próbowali szczęścia w pierwszej tercji. Bez powodzenia… grzywna uzgodniona przez Petnarka w związku z zajezdnią i kwadrans od zakończenia do momentu zastąpienia go przez Leonoisa. Natychmiast Bytek strzelił głową Vijnaltooma przeciwko swojemu obozowi, co dało Ronowi zwycięstwo. Raczej zasługuje, oba Pomarańczowy Wydawał się lepszy (trzymać piłkę na swoją korzyść, dużo więcej uderzeń i niebezpiecznych sytuacji oraz udane podania lub rzuty rożne).

Niemal druga w grupie przez większość meczu Polska ostatecznie zostawia to drugie miejsce swoim wieczornym przeciwnikom. Jednocześnie, który zachowuje niezwyciężoność przeciwko temu samemu wrogowi (nie pokonany od maja 1979).

Wszystko dobrze i dobrze, ale w międzyczasie jedź do Włoch Ostatnia czwórka.
Polska (4-2-3-1): Fabiaski – Gadziora, Klik, Petnarek, Rega – Kliczko, Kryżowiak – Pacetta, Ziliaski, Zawiak – Lewandowski. Trener: Brzęczka.

Holandia (4-3-3): Krul – Hat Boer, de Vrij, Blind, von Anhold – Klaasen, de Jong, Vijnaltham – Stengs, Debe, Malone. Trener: Rolnik.

FC