Hiszpania i Polska finiszują w Pucharze ATP

Pomimo nieobecności Rafaela Nadala, który zdecydował się nie stawać do grudniowego pucharu ATP, Hiszpania świetnie wystartowała w Sydney. Hiszpanie, którzy w pierwszym meczu zmierzyli się z Chile, wygrali już 3:0, aw poniedziałek wycofali się z Norwegią.

Jednak norweski kapitan niewiele mógł zrobić przeciwko Roberto Batiście Agutowi, który był w dobrej formie na początku sezonu i wygrał walkę o pierwsze miejsce w dwóch setach (6-4, 7-6). [4]) Pablo Carreo Pusta wygrał swój pojedynek w grze pojedynczej z 345. graczem świata Viktorem Durasoviciem (6-3, 6-3). A hiszpańskie deble, które miały już zapewnione zwycięstwo, zakończyły dzień zwycięstwem.

Drugie zwycięstwo Polski

Polska również wygrała po raz drugi z rzędu, dając Gruzji (3:0). Hubert Herkogs i jego towarzysze bardzo pomogli, obalając przywódcę opozycji Nicolasa Basilashvili. Bez niego Gruzini wystawiliby dwóch graczy, którzy znajdowali się poza pierwszą 500 w dwóch ligach singli. Alexandre Medverelli zaniepokoił Harcocksa wygrywając pierwszego seta (6-7). [5], 6-3, 6-1).

Alexandre Bakshi został poprawiony przez Kamila Majjrsaka (6-1, 6-1), zanim Polacy podwoją trzeci punkt.