Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hiszpania-Francja: Skład The Blues z obrońcą tytułu Dembele i Griezmannem na ławce rezerwowych

Hiszpania-Francja: Skład The Blues z obrońcą tytułu Dembele i Griezmannem na ławce rezerwowych

W poniedziałkowy wieczór Didier Deschamps nie ujawnił żadnych szczegółów na temat swoich zamiarów podczas ostatniej sesji treningowej przed półfinałem z Hiszpanią (wtorek, godz. 21:00) w Allianz Arena w Monachium. Wicemistrz świata dobrze zakończył sesję z rywalem, jednak obydwa zespoły były subtelnie zmieszane i nie pozwoliły na pewne 11 klarownych startów.

Ostatecznie, gdy wisiał w powietrzu już od 48 godzin, Antoine Griezmann, który odczuwał silny ból od rozpoczęcia Euro, rozpocznie mecz na ławce rezerwowych na korzyść Ousmane Dembélé. Wybrany zawodnikiem meczu ćwierćfinału z Portugalią (0:0, 5:3) nieprzewidywalny paryski napastnik utworzy trójkę frontu wraz z Randallem Kolo-Mwanim, faworyzowanym po raz drugi z rzędu nad Marcusem Thuramem i drużyna narodowa. Kapitan Kylian Mbappé.

Co do reszty, „The Blues” zmierzą się z drużyną, która nie sprawi żadnych niespodzianek. W środku pomocy Eduardo Camavingę zastąpił dopiero Adrien Rabiot, który powrócił po zawieszeniu, pomimo ostatnich przekonujących występów. Obrona, prawdziwa siła tricoloru, nie będzie napotykała żadnych zakłóceń, po tym jak Didier Deschamps znalazł właściwą formułę na początek Euro, w której pomagał mu wspólny Upamecano-Saliba i dwaj boczni obrońcy (Kounde, Hernandez). Nienaganny Mike Maignan będzie szukał piątego czystego konta.

Przedmecz i spotkanie można śledzić na żywo, komentując na stronie leparisien.fr.

Kombinacja bluesa: Maignane – Kounde, Upamecano, Saliba, Hernandez – Kante, Tchouamini, Rabiot – Dembélé, Kolo Mwani, Mbappe (Cap).

READ  Remis na żywo w stronę Djokovica Nadala w ćwierćfinale