Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hidetaka Miyazaki ujawnia swojego ulubionego szefa w Elden Ring – Aktualności

To właśnie siła tego sukcesu jest tak sławna twórca gier od duszeNawiasem mówiąc, szef FromSoftware, wrócił do Xbox Wire Japonia O projektowaniu gier w krótkim wywiadzie. Wyjaśnia w szczególności, co motywowało to nowe doświadczenie w otwartym świecie, które nie było zbytnio oderwane od poprzednich gier studia.

Jeśli chodzi o ogólny projekt gry, oprócz poczucia spełnienia, które jest ideą spójną od Dark Souls i jego sequeli, myślę, że skupiamy się na poczuciu przygody, w której można podejmować wyzwania rozległego świata pełen niewiadomych i zagrożeń był decydującym czynnikiem.Swoboda swobodnego przemieszczania się z jednego końca podziemi na drugi, bez konieczności stawiania czoła prezydent Lub wrogie terytorium, już pozostaje głównym atutem najnowszego oprogramowania FromSoftware, które wymaga szczególnie masowej konfiguracji na początku procesu rozwoju.

Na szczęście reżyser Miyazaki był w stanie delegować doświadczenie zgromadzone w zespole. „Jeśli chodzi o samą produkcję, to jest to znacznie większa gra niż wcześniej, co oznacza, że ​​większą odpowiedzialność przypisano innym osobom niż ja. Innymi słowy, ludzie, których mogę przydzielić do tego projektu, dojrzeli, dlatego zdecydowaliśmy, że nadszedł właściwy czas na zrobienie tej gry.”.

Jeśli wydaje się, że otwarty świat Elden Ring uczy się od wielu? otwarte światy Stań przed nim, Miyazaki.Nie sądzę, żeby on i jego grupa byli inspirowani żadną konkretną grą„Ale jasne jest, że jest ich kilka:”Jako gracz wypróbowałem wiele gier z otwartym światem, które stały się klasykami i każda z nich mnie zainspirowała. Mogę wymienić tylko kilka z nich, takich jak seria Elder Scrolls czy nawet Wiedźmin 3. The Legend of Zelda: Breath of the Wild jest również szczególnie niedawnym przykładem.

Nawet szef franczyzy oddaje się niektórym tajemnicom związanym z projektem, a więc czas na poruszenie kluczowej kwestii: prezydentNajważniejsze informacje o przygodzie:Na początku projektu mapy, zwłaszcza dużej mapy, wodzowie, którzy mieli rozproszyć się po okolicy, byli osadzani w kamieniu. Tak więc mapy są budowane na podstawie tego, jak grają bossowie, a sposób, w jaki grają bossowie, jest modyfikowany na podstawie map, na których się pojawiają„, ujawnić.

READ  Apple ujawnia, że ​​na całym świecie są dziesiątki nowych ofiar

Co w szczególności ma zalety prezydent od prezydent ? „Bardzo trudno się zdecydować, ale wybiorę Radan– Odnosząc się do giganta, który zamęczył zagubione dusze Caelida.To wspaniała osobowość, a ja też bardzo kocham wszystkie przedstawienia teatralne związane z Festiwalem Radan. Myślę, że odnajdujemy tam te uczucia przemieszane ze świętowaniem i żywiołowością, ale także szczególny smutek dla każdego z nichWyjaśnia Miyazaki, który dodaje, że nikt w zespole nie traktował poważnie tego pomysłu, kiedy po raz pierwszy go poruszono. Co do dodania jeszcze dwóch prezydent Na tej nieoficjalnej platformie twórca gier Pochylając się w kierunku Godricka i Rykarda. A co z Malinią?

Przeczytaj także | Będzie odcinek Elden przed i po