Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Herve Renard Club przedłuża się do 2027 r. – Sport.fr

Saudyjski Związek Piłki Nożnej ogłosił przedłużenie umowy z francuskim trenerem Herve Renard do 2027 roku, co zakwalifikowało reprezentację Zatoki Perskiej na kolejne mistrzostwa świata.

Historia miłosna między Arabią Saudyjską a Hervé Renardem trwa. Rzeczywiście, były trener Lille, a nawet Sochaux, jeździ do 2027 roku z wyborem Arabii Saudyjskiej. W filmie zamieszczonym na Twitterze francuski trener wyraził swoje szczęście, mówiąc: „Wspólnie osiągnęliśmy nasz pierwszy cel i będziemy pracować razem, aby osiągnąć inne. Jestem tu, aby zostać. Od momentu przybycia czułem się jak jeden z was. Poczułem pasję do piłki nożnej i chęć odniesienia sukcesu. ”

Przypominamy, że Herve Renard, dwukrotny zdobywca Pucharu Narodów Afryki, z Zambią w 2012 roku i Wybrzeżem Kości Słoniowej w 2015 roku, dołączył do królestwa w 2019 roku, po tym jak zrezygnował z funkcji trenera Maroka. Udało mu się również zakwalifikować drużynę Saudi Green Falcons do Mistrzostw Świata 2022, które odbędą się od 21 listopada do 18 grudnia w Katarze. Arabia Saudyjska weźmie udział w szóstym, ostatnim etapie swojej historii. Królestwo odziedziczyło Grupę C z Argentyną, Meksykiem i Polską.

READ  Australian Open - Sędzia otwarty na obronę: Promień nadziei dla Novaka Djokovica?