Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Headbutt, czterech mężczyzn wyrzuconych z boiska w ciągu 20 minut i gra zatrzymana, Francja-Polska U18 okazuje się katastrofalna dla Les Bleus

Większość zawodowych piłkarzy nie musi radzić sobie z mniej znaną zasadą przerwania meczu, gdy czterech graczy z tej samej drużyny zostaje odesłanych z boiska. Dlatego konieczne jest, aby duchy widziały drużyna francuska Ukłoń się w ten sposób w tę niedzielę na U18 International Limoges.

Les Blouettes, prowadzone przez mistrza świata z 1998 roku Bernarda Diometa, prowadziło 2-1. przeciwko Polsce Po 25 minutach gry, w ostatnim meczu meczu.

Świetny sprzęt i główka

Polacy odwrócili losy (2-3) w drugim okresie, w którym trójkolorowi stopniowo tracili nerwy. Ilyes Housni (55.), Jeanuël Belocian (60.), Yoni Komis (72.), a następnie Darnell Bile (75.) zostali skasowani w ciągu dwudziestu minut.

Atakując ASSE, nawet ostatni wykluczony przykuł wielki sprzęt do obu nóg, a następnie uderzył głową w polską ofiarę. „Niektórzy mogą nie wrócić do reprezentacji Francji, ponieważ muszą to zrozumieć” – ostrzegał Bernard Diomet we Francji 3. „Ukaram graczy, którzy źle się zachowywali. Bez wątpienia fani „Crazy Gang” kierowanego przez Vinniego Jonesa. Lata dziewięćdziesiąte Na Wimbledonie.