Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Hanuna, wynoś się stamtąd!”  »: Gospodarz obiecał wyjechać, jeśli zwycięży Front Islamski, przypominają mu demonstranci

„Hanuna, wynoś się stamtąd!” »: Gospodarz obiecał wyjechać, jeśli zwycięży Front Islamski, przypominają mu demonstranci

„LFI jest u władzy, odchodzę, to jest pewne!” ”, powiedział 12 czerwca Cyril Hanouna w swoim programie „Touche pas à mon poste!” w C8. W niedzielę 7 lipca, po zwycięstwie Nowego Frontu Ludowego, do którego należy Front Liberalny, który zajął pierwsze miejsce w drugiej turze wyborów legislacyjnych Demonstranci zgromadzili się na Place de la République w Paryżu, skandując: „Hanuna, wynoś się stamtąd!” „.

Również na portalach społecznościowych wielu internautów chętnie przypominało mu o złożonej obietnicy, gdyż w niedzielny wieczór słowo „Hanouneh” pojawiło się w ponad 55 000 postów na temat polityki na północy. Korea”, co wywołało lawinę komentarzy. Niektórzy oferowali otwarcie garnka, aby zapłacić za bilet, inni radzili mu, aby sprawdził zniżki w Ryan Air.

na Facebooku, Rozpoczęcie napoju Powstał nawet na jego cześć. „Cyryl, krótki tydzień na skrzynki, a 14 lipca przyjdź na drinka. Zorganizujemy na Twoją cześć pokaz sztucznych ogni pod Wieżą Eiffla” – uściślono. Prawie 900 osób odpowiedziało, że wezmą udział w wydarzeniu, a ponad 6000 innych stwierdziło, że jest „zainteresowanych”.

Cyryl odpowiedział czule

Reakcja Cyryla Hanouny na X pod koniec drugiej tury wyborów do organów legislacyjnych. „Wybory (to) przeciwieństwo szkoły cheerleaderek (to) nie wszyscy wygrali (to) wszyscy przegrali!” – napisał. Kontynuował: „Nie martw się, będzie bardzo mroźno”. Obiecuje nam szalony powrót do szkoły. „Kocham Cię tak bardzo, że tu jestem”.

Wcześniej, 12 czerwca, prezenter C8 odpowiedział ponownie wybranemu w Val-de-Marne posłowi (LFI) Louisowi Bouillardowi, który jako argument za oddaniem głosu na Nowy Front Ludowy przedstawił obietnicę wyjazdu. „Louis, to był żart! Będę (zawsze) tam, żeby pokazać Francuzom, że jesteś hańbą Francji. Będę tam na początku roku szkolnego, ale zaczynasz szukać pracy na wakacje!! ”

READ  Radość i pasja na czerwonym dywanie wraz z powrotem Wima Wendersa i Catherine Brillat

Cyryl jest czuły On odpowiedział W tym samym tonie Insomes Sebastian Delogo: „To był żart!” Będę (zawsze) tam, aby skonfrontować cię z twoimi obrzydliwymi, antyrepublikańskimi pomysłami! Więc nie rań się zwycięstwem!! Jesteście hańbą dla Francji! »

Pod koniec czerwca gospodarz otrzymał oficjalne zawiadomienie od firmy Arcom w sprawie programu dostosowanego do kampanii legislacyjnej, który prezentował w stacji radiowej Europe 1 prowadzonej przez konserwatywnego miliardera Vincenta Bolloré jako C8. Organ regulacyjny usług audiowizualnych zwrócił w szczególności uwagę na „w dużej mierze przejrzyste” podejście do wiadomości wyborczych przed wyborami do organów legislacyjnych, przy nadreprezentacji skrajnej prawicy.