Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Halo Infinite: Nie można powtórzyć misji kampanii | Xbox One

Smutna wiadomość dla fanów sagi Halo, a zwłaszcza dla ludzi, którzy są od nich doskonalsi, odkąd Microsoft to potwierdził żebrowany
Że misje kampaniinieskończona aura Będzie można go odtworzyć tylko raz na zapis. Innymi słowy, będziesz musiał ukończyć kampanię za jednym zamachem podczas zapisywania lub tworzenia nowych kampanii, aby przywrócić misje w grze.

Kluczowa cecha trybu kampanii, która znika

Powtarzalność poziomów zawsze była ważna w Halo, a nawet we wszystkich grach z bogatymi i wpływowymi kampaniami. Kto nie uruchomił ponownie szczególnie dokładnej i interesującej misji w Halo lub Call of Duty.

To było ciekawsze w Halo, ponieważ gra zawsze oferuje wiele przedmiotów do znalezienia i zebrania na swoich poziomach. Ponadto można było zobaczyć jego wynik, jego czas, dostosować się do poziomu trudności, ale także powtórzyć grę solo lub w trybie współpracy bez utraty wątku fabularnego. Krótko mówiąc, powtarzalność misji jest tak samo ważna dla perfekcjonistów i ciężko pracujących graczy, jak dla zwykłych graczy.

Brak grywalności wynika z otwartego świata zapewnianego przez Halo Infinite. Dzieje się tak, ponieważ chociaż wszystkie misje są wykonywane w kolejności liniowej, niektóre z nich wymagają od gracza podróżowania po różnych regionach świata, aby przejść dalej w historii. Dobrą wiadomością jest to, że mapa Halo Infinite jest odblokowana, a gracze mają możliwość prześledzenia swoich kroków, aby zbadać określone obszary. W niektórych przypadkach oznacza to, że przedmioty ukryte w tych obszarach można znaleźć po misji, ale nie dotyczy to wszystkich misji.

Dotyczy to zwłaszcza dwóch pierwszych misji Halo Infinite poza Halo Zeta. Nie ma sposobu, aby tam wrócić, ponieważ znajduje się poza otwartym światem, więc możesz również nie przegapić przedmiotów kolekcjonerskich, jeśli nie chcesz ponownie uruchamiać zapisu. W szczególności o tym mówił rzecznik Microsoftu.

„Po zakończeniu gry masz elastyczność w kontynuowaniu eksploracji środowiska według własnego uznania, ale w przypadku dwóch pierwszych misji, gdy nie jesteś jeszcze na arenie, nie możesz ponownie rozpocząć od tego samego pliku”. Będziesz mógł zebrać pozostałe FOB, cele i dźwięki, ale główne misje fabularne nie zostaną powtórzone. „

Czaszki będą nadal powiązane z kontem gracza, co oznacza, że ​​nie zostaną zresetowane po uruchomieniu nowego pliku zapisu. Bardzo zaskakująca wiadomość dla organizatorów franczyzy, którzy chcą odzyskać kilka fajnych zadań lub zebrać wszystkie ukryte przedmioty w misjach gry. To od Ciebie zależy, czy będziesz wnikliwy od początku jutrzejszej kampanii Halo Infinite, aby uniknąć tworzenia kopii zapasowej w ciągu tygodnia.

READ  Oto jak rozmawiać z kimś bez śladu rozmowy