Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazdy Manchesteru United wywierają presję na Jadona Sancho, a napięcie w sprawie Rudiego Garcii w Neapolu rośnie

Gwiazdy Manchesteru United wywierają presję na Jadona Sancho, a napięcie w sprawie Rudiego Garcii w Neapolu rośnie

– A teraz przeproś, Jadonie.

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

Z Anglii docierają do nas wieści o Jadonie Sancho i jego ciągłym konflikcie z trenerem Erikiem Ten Hagiem. Angielski napastnik ma obecnie całkowity zakaz występów w zawodowym składzie Czerwonych Diabłów i Kalafaty Codzienne lustroTa sytuacja nie może być kontynuowana. „A teraz przeproś, Jadon», nagłówki popularnych gazet. Gwiazdy Manchesteru United namawiały także byłego zawodnika Borussii Dortmund, aby przeprosił Ten Haga za powrót do grupy. „Rashford i jego koledzy z drużyny proszą Sancho, aby zakończył spór z szefem„, znów pisze gazeta. I trafia na pierwsze strony gazet w całym kanale, np Codzienna ekspresja Co zawiera informacje na okładce. „Członkowie drużyny żądają od Sancho przeprosin», donoszą media. To samo na pierwszej stronie Gwiazda Codzienna dla kogo:”Jadon Sancho musi przeprosić„! Piłka jest teraz po stronie angielskiego reprezentanta, aby mógł wznowić swoją przygodę na Old Trafford.

Garcia, kredyt się zaczął

We Włoszech pewien Francuz trafia na pierwsze strony gazet sportowych w tym kraju. I tak, to trener Napoli Rudi Garcia jest tak naprawdę krytykowany. Jako znak Corriere dello SportRudy jest na linii. Administracja Napoli przyznaje trenerowi jeszcze kilka meczów, zanim zacznie myśleć o jego przyszłości.„L La Gazzetta dello SportGarcia został przesłuchany», po skandalu z Victorem Osimhenem, który nie docenił jego następcy i kwestionował jego wybory, w niedzielę podczas remisu Napoli na stadionie w Bolonii (0:0). Oni „Ciężkie czasy dla Rudy’ego», gazeta rezygnuje z różowego papieru. Ta sama notatka znajduje się na pierwszej stronie Tuttosport Kto to zgłasza?Osimhen przeprasza po geście Bolonii, ale tematem jest Garcia» Co zaczęło budzić kontrowersje w Neapolu!

READ  Mbappe widzi dublet, Messi nie jest w zasięgu wzroku na jego powrót

Do czytania
Wspaniałą ławkę podarowano Igorowi Tudorowi

Barça może powalczyć w La Liga

Dzisiejszego wieczoru po drugiej stronie Pirenejów będzie się działo siódmego dnia ligi hiszpańskiej pomiędzy Majorką a Barceloną! Dzięki powrocie i zwycięstwu nad Celtą Vigo (3:2) w ubiegły weekend kataloński klub jest na szczycie mistrzostw. Mundo DeportivoTen „Test na lidera. Barcelona zaczyna bronić prowadzenia na Balearach bez De Jonga, z większą liczbą rotacji i przeciwko kontuzjowanemu przeciwnikowi», po porażce z Gironą (5-3) kilka dni temu. W każdym razie to spotkanie będzie dla Gaviego szansą, którą może wykorzystać.replika» Według szacunków Sporty Na jego okładce. „Drużyna Blaugrany zmierzy się z Mallorcą z zadaniem umocnienia swojej przewagi w turnieju, którą wywalczyła ostatniego dnia. Pomocnik będzie kluczowym elementem konfrontacji pod nieobecność Pedriego i Junga.» Zatem Gavi musi pokazać, że potrafi być szefem! Xavi jest niezawodny..

pub. the
aktualizować