Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Guillaume Canet w „Acide”, urocza Lily-Rose Depp… Najważniejsze wydarzenia na wtorek, 23 maja

opublikowany

Długość wideo: 2 minuty.

Francja 2
Artykuł napisany przez

E Cornet, S.Desjars, SCousseau, E. Arnaud, J=M.Le Quertier, D.Chevalier – Francja 2

Telewizje francuskie

Cannes (Alpes-Maritimes) nie byłoby festiwalem bez smrodu skandalu, emituje go serial The Idol. To jedna z informacji, ale nie jedyna. W programie festiwalowej gazety: czarne chmury nad Croisette, spód plakatu 2023 i kulisy sesji zdjęciowej.

Dzisiejszy film zapowiada katastrofę: kwaśne deszcze spadają na Francję w atmosferze apokalipsy. W kwaśny, Guillaume Canet ucieleśnia ojca próbującego ocalić własną skórę. Kino od kilku lat nabrało skali kryzysu klimatycznego. „Mamy potencjał, aby pokazać pewne problemy, zanim coś schrzanimy i myślę, że to konieczneWyjaśnia aktor.

Lily Rose Depp zapala Croisette

Gwiazdą wtorku 23 maja jest Lily-Rose Depp. Z kolei tydzień po śmierci ojca córka Vanessy Paradis zapaliła Croisette. Do Obok niego jest piosenkarz herbata weekendAktor i twórca herbata Idolseria też skupić się na seks ż Tam Narkotyk, który pachnie skandalem, jest dobrze wpisany w DNA Cannes. Każdego dnia pojawia się obraz, a rytuał jest dobrze ugruntowany. Te zdjęcia obiegną cały świat, bo Cannes to wydarzenieHNajpopularniejsza kultura na świecie.

READ  Roman Reigns retiré de WWE Dzień 1