Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Guillaume Canet w „Acide”, urocza Lily-Rose Depp… Najważniejsze wydarzenia na wtorek, 23 maja

Guillaume Canet w „Acide”, urocza Lily-Rose Depp… Najważniejsze wydarzenia na wtorek, 23 maja

opublikowany

Długość wideo: 2 minuty.

Francja 2
Artykuł napisany przez

E Cornet, S.Desjars, SCousseau, E. Arnaud, J=M.Le Quertier, D.Chevalier – Francja 2

Telewizje francuskie

Cannes (Alpes-Maritimes) nie byłoby festiwalem bez smrodu skandalu, emituje go serial The Idol. To jedna z informacji, ale nie jedyna. W programie festiwalowej gazety: czarne chmury nad Croisette, spód plakatu 2023 i kulisy sesji zdjęciowej.

Dzisiejszy film zapowiada katastrofę: kwaśne deszcze spadają na Francję w atmosferze apokalipsy. W kwaśny, Guillaume Canet ucieleśnia ojca próbującego ocalić własną skórę. Kino od kilku lat nabrało skali kryzysu klimatycznego. „Mamy potencjał, aby pokazać pewne problemy, zanim coś schrzanimy i myślę, że to konieczneWyjaśnia aktor.

Lily Rose Depp zapala Croisette

Gwiazdą wtorku 23 maja jest Lily-Rose Depp. Z kolei tydzień po śmierci ojca córka Vanessy Paradis zapaliła Croisette. Do Obok niego jest piosenkarz herbata weekendAktor i twórca herbata Idolseria też skupić się na seks ż Tam Narkotyk, który pachnie skandalem, jest dobrze wpisany w DNA Cannes. Każdego dnia pojawia się obraz, a rytuał jest dobrze ugruntowany. Te zdjęcia obiegną cały świat, bo Cannes to wydarzenieHNajpopularniejsza kultura na świecie.

READ  Oczekuje się, że rynek rozrywki podczas lotu będzie świadkiem gwałtownego wzrostu do 2030 r. - Androidfun.fr