Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

GTA 6 przygotowuje się do wejścia w końcową fazę rozwoju

GTA 6 przygotowuje się do wejścia w końcową fazę rozwoju

Niecałe trzy miesiące po oficjalnej zapowiedzi gry, która miała miejsce 5 grudnia 2023 roku, Rockstar Games za pośrednictwem swojej wiceprezes Jennifer Colby potwierdza, że ​​firma przygotowuje się do wejścia w główną fazę tworzenia długo oczekiwanej gry: GTA 6.

5 grudnia ubiegłego roku Rockowe gry W końcu podniosła zasłonę, która ją otaczała Grand Theft Auto VI Odsłaniając siebie Pierwszy zwiastun tytułu. Prawie trzy miesiące później fani wciąż czekają na nowe oficjalne komunikaty: drugi zwiastun, pierwsze informacje, pierwsze zdjęcia czy coś jeszcze. To coś, co ich zadowoli pod koniec lutego.

GTA 6: Rockstar się przygotowuje

Ten ostatni z radością dowie się, że gwiazdorska firma przygotowuje się do oficjalnego wejścia w główną fazę tworzenia gry. Jennifer Colbywiceprezes Rockstar Games, który zastąpił Dana Housera po jego odejściu w marcu 2020 r. i który właśnie potwierdził to kilku amerykańskim redakcjom, w szczególności Bloombergowi.

Wiceprezydent potwierdził to w e-mailu Gwiazda rocka Firma zakończy pracę zdalną obowiązującą od czasu kryzysu Covid-19, a od początku kwietnia pracownicy powrócą do swoich biur pięć dni w tygodniu. Decyzja ta wynika z przygotowań Rockstar do wejścia w główny etap tworzenia GTA 6 i firmie zależy na osiągnięciu pewnego poziomu produktywności i bezpieczeństwa, który nie jest możliwy w przypadku pracy zdalnej. Rzeczywiście, po licznych przeciekach związanych z grą od 2022 roku, Rockstar nie woli podejmować żadnego ryzyka.

Wprowadzając te zmiany teraz, jesteśmy w najlepszej pozycji, aby dostarczyć następną grę Grand Theft Auto o poziomie jakości i dopracowania, jakiego wymaga, a także z harmonogramem wydawniczym odpowiadającym skali i ambicjom gry.

Jennifer Colby, wiceprezes Rockstar Games

GTA 6: Rozgrzewka w domu?

Końcowa faza rozwoju nie oznacza, że ​​GTA 6 jest ukończona. Z dala od tego. To najnowsze rozszerzenie może wymagać kilku kolejnych miesięcy rozwoju i może obejmować kilka aspektów rozwoju. Na chwilę obecną nie wiadomo, co tak naprawdę oznacza to określenie i na czym stoi Rockstar, aczkolwiek wyobrażamy sobie, że gwiazdorska firma przygotowuje się do przeprowadzenia faz testów, które skutecznie zapobiegną licznym wyciekom, jeśli testy te zostaną przeprowadzone na miejscu. To czas, w którym najlepsze zespoły firmy wprowadzą ostatnie poprawki i udoskonalą grę.

READ  Teleskop Jamesa Webba uchwycił gwiezdny żłobek Oriona

Bardzo trudno jest być precyzyjnym w tej kwestii, jednak oficjalne i wiarygodne komunikaty firmy oznaczonej gwiazdką mogą nas zapewnić, że prace nad projektem są już w toku i postępują. Chociaż nie powinniśmy tak bardzo polegać na premierze w 2024 roku, jak wielu pokłada w tym nadzieję, w każdym razie możemy być coraz bardziej pewni premiery w 2025 roku, a może nawet począwszy od pierwszej połowy roku. On podąża.

[SOURCE]

Dobranoc wszystkim w Rockstar Mag' 🙂