Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Grzech i Marna.  Transporty Delisle jadą do Polski, aby pomagać uchodźcom

Grzech i Marna. Transporty Delisle jadą do Polski, aby pomagać uchodźcom

Zobacz moje wiadomości

Zakryta przyczepa od ciężarówka Prowadzony przez jednego z pracowników firmy Delisle'a To jest pełne dobra (Ubrania, produkty higieniczne, żywność, żarówki) W poniedziałek rano i to przyjedzie Środa 16 marcaPo południu, w Dziwny.

Jego kierowca nazywa się Lauri Slobozino i jest pochodzenia rumuńskiego. Francuz, ale pochodzący z Europy Wschodniej, został wybrany – zdaniem Jonathana Delisle’a – ze względu na znajomość języka polskiego.

Kierowca pracuje na terenie Chateau Thierry, miasta partnerskiego z polską gminą Grypo, będącego domem dla ukraińskich uchodźców uciekających przed wojną toczącą się na ich ziemiach z armią rosyjską.

„Do 25 ton ładunku”

Union Industrielle du Sud de l'Aisne (UISA) czyż prezydent nie jest klientem towarzystwa transportowego, które zwróciło się o to do agencji Château-Thierry (siedziba w Aisne), jeśli jest to możliwe. dostępny „Pakiet drogowy z kierowcą w celu wysłania produktów”, zebrane przez stowarzyszenie partnerskie Château-Thierry/Gmina Grybów, mówi menadżer biznesowy. Jonathan Delisle był głęboko poruszony tragedią, jakiej doświadczyli Ukraińcy, a A „Ciężarówka, która może przewieźć do 25 ton i od 50 do 60 metrów sześciennych ładunku.”Określa.

Nie zostawiaj pustego

Jonathan Delisle, który okazał się ochotnikiem w drodze do Grippo, nie może sobie pozwolić na zwrot pustej ciężarówki: „Będziemy zapraszać inne firmy transportowe, aby zleciły nam podwykonawstwo jednemu ze swoich polskich lub niemieckich klientów. Dzięki temu będziemy mogli spłacić koszty oleju napędowego i nie popaść w deficyt. Po tej wyjątkowej dostawie.

Towarzystwo Twinningowe skontaktowało się z innymi kolegami i na chwilę obecną nie jest planowany żaden dalszy wyjazd do Delice. Ale dyrektor firmy deklaruje, że to przeniesienie jest niezwykłe „Jeśli zajdzie taka potrzeba, można to zorganizować ponownie. »

READ  W Polsce tysiące demonstrantów maszerują w obronie „wolności mediów”.

Owena Javitta

Filmy: obecnie w Actu

Śledź wszystkie wiadomości ze swoich ulubionych miast i mediów, subskrybując Mon Actu.