Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gry wideo na wszystkie telefony komórkowe

GRY NA NETFLIXIE. Od początku listopada abonenci Netflix mogą pobierać i grać w gry wideo na urządzeniach mobilnych. Bez reklam i bezpłatny dodatek, jest początkowo dostępny na Androida, ale teraz także na iOS.

[Mis à jour mercredi 10 novembre à 10 h 30] Po testach w ciągu lata w kilku krajach europejskich (Polska, Hiszpania, Włochy itp.), Netflix wprowadza nową usługę we Francji. Od początku listopada aplikacja giganta streamingu przyjęła już nową kategorię treści: gry wideo. Na początku mogą z niej korzystać tylko urządzenia z Androidem – i znowu stopniowo, ponieważ opcja nie została wprowadzona w tym samym czasie na wszystkich telefonach komórkowych. Ale od 9 listopada użytkownicy iPhone’a lub iPada również mogą na tym skorzystać. Ważne informacje: Ta usługa jest oferowana bez dodatkowych kosztów. Wszyscy subskrybenci, niezależnie od wspólnego planu, mogą uzyskać do niego dostęp bez płacenia czegokolwiek innego. I oczywiście, podobnie jak cała zawartość katalogu Netflix, te gry są całkowicie wolne od reklam. Ułatwiłoby to połknięcie pigułki przeładowania, która pojawiła się z zaskoczenia na początku roku szkolnego…

Uwaga: nie są to gry strumieniowe (gry w chmurze), ale tytuły, które należy pobrać na urządzenie ze sklepu Google Play lub Apple App Store, korzystając z linków podanych w aplikacji Netflix. W rzeczywistości Netflix nie stworzył samodzielnego alternatywnego sklepu i polega na sklepach Google i Apple do zarządzania pobieraniem. Metoda ma tę zaletę, że nie destabilizuje mniej doświadczonych użytkowników. Dodatkowo, podczas gdy niektóre gry mogą działać w trybie offline – a więc bez żadnego połączenia – inne będą wymagały dostępu do Internetu, Wi-Fi lub przez komórkową transmisję danych 4G lub 5G. Włączając gry wideo do swojej oferty, Netflix gra w kartę różnorodności. Jeśli użytkownik nie ma wystarczająco dużo czasu, aby obejrzeć film lub odcinek serialu, zawsze może wrócić do gry, aby zabić czas… i pozostać w świecie Netflix.

Aby cieszyć się grami oferowanymi przez platformę, wystarczy zasubskrybować Netflix, niezależnie od wybranego formatu subskrypcji. Dobra niespodzianka: nie ma dodatkowych kosztów. Prezentowane tytuły objęte są abonamentem. Nie zawiera reklam ani zakupów w aplikacji. Publikowana jest aktualizacja aplikacji wprowadzająca kategorię Gry. Gry będą dostępne we wszystkich profilach powiązanych z kontem. Uważaj jednak, tytuły oferowane przez Netflix nadal będą niedostępne dla profilu młodzieżowego. Po aktualizacji na dole ekranu z aplikacją na smartfona lub z listy kategorii w aplikacji Netflix na tablety pojawi się ikona Gry. Możliwe jest granie na wielu urządzeniach z tym samym kontem. Jeśli limit podłączonego urządzenia został osiągnięty, Netflix wyśle ​​Ci wiadomość.

© Netflix

Jakie gry są dostępne w serwisie Netflix?

W tej chwili katalog gier jest bardzo mały i jest zorientowany na tytuły oferent Dowolne na co dzień lub dla zabicia czasu. Ma tylko pięć tytułów, z których dwa pochodzą z jego udanej serii Stranger Things. Ale oczywiście Netflix nie zamierza na tym poprzestać, jak sugeruje jego komunikat prasowy: „Chcemy stworzyć bibliotekę gier, która zadowoli każdego z was. To dla nas początek wspaniałego doświadczenia. (…) A to dopiero początek! W nadchodzących miesiącach będziemy nadal ulepszać nasze gry mobilne i rozszerzać naszą ofertę rozrywkową”.

READ  Michelle Drucker ujawnia, dlaczego Brigitte Macron tak często przychodzi do szpitala

Stranger Things 3: Gra

Dzięki grafice z lat 80. z pikselowym wyglądem i izometrycznym renderowaniem 3D, ta gra stawia Cię w roli jednego z dwunastu bohaterów serii, aby wyeliminować złe stworzenia z miasta Hawkins.

Stranger Things 1984

Wróć do lat 80. po tę przygodową grę z pasującą grafiką (tym razem widok z góry). Będziesz musiał rozwiązywać zagadki i walczyć z nikczemnymi stworzeniami w całym mieście Hawkins.

wybuch karty

Gra zwykle tworzona dla zabicia czasu. Łączy grę karcianą (poker) i puzzle. Możemy liczyć na nagrody, aby nie ugrzęznąć w trudnej sytuacji.

Masz inne informacje o tym wydarzeniu?

Odciski palców na ekranie telefonu komórkowego z pewnością Cię zdradzą. W przypadku Shooting Hoops wrzucenie piłki do kosza za pomocą rzutek wymaga umiejętności i cierpliwości.

wahadłowy

Włóż kawałek marmuru do dziury i unikaj pułapek umieszczonych na planszy. 150 poziomów czeka na Ciebie.