Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Co naprawdę może jeść Tehiora?

zdziwienie w Ko LantaW najbliższy wtorek 9 listopada. Teheiura, symboliczny poszukiwacz przygód w TF1, został zdyskwalifikowany z gry po tym, jak został przyłapany na oszustwie. Kandydat przyniósł jedzenie dwukrotnie. Co on naprawdę może jeść? wykrycie.

Grzmot w aplauzie Ko LantaW najbliższy wtorek 9 listopada. Boi się, widzowie Zobacz coś bezprecedensowego w historii gry przygodowej TF1. Musiał też rywalizować na arenie przeciwko Aleksandra a Christelle, Teheiura została odłożona na bok przez Denisa Brogniarta. Poszukiwacz przygód został uznany za winnego oszukiwać dwa razy W tym sezonie przynosząc jedzenie. Stając przed oszołomionym gospodarzem, od razu zdał sobie sprawę z tego ogromnego błędu: „Mój gest jest nie do naprawienia i będzie dla mnie lekcją. Złamałeś prawo Ko Lanta. Przepraszam, że przekroczyłem tę czerwoną linię. Nie jest godny poszukiwacza przygód.„Od razu spadła kara: Tehiura został zdyskwalifikowany z meczu i Wysyłany jest bezpośrednio do ostatecznej siedziby jury. W wywiadzie daje to paryski, polinezyjska wracając do faktów. Podał więcej szczegółów tego, co mu zaoferowaliśmy…

„Jedzenie zostało wystawione na plaży bez mojej prośby…”

Na ekranie kandydat nie wyszczególnił, co jadł, ale po prostu przyznał, że dwukrotnie skorzystał z tej pomocy z zewnątrz. „To był ten sam dzień. Po zmroku jedzenie zostało rozłożone na brzegu. bez pytania nikogo’, wyszczególnione w kolumnach Paryski. Kiedy dziennik Ile de France zapytał go, co mu tak naprawdę przyniesiono (warzywa, stek z ziemniakami i niedojrzałą papaję), Tehiora zdał sobie z tego sprawę. Ale z drugiej strony chciał zaprzeczyć ewentualnemu zaangażowaniu członkowie rodziny W tym przypadku :”To jest całkowicie błędne”.

Z kim podzieliłeś się jedzeniem?

Jak nam powiedziano, produkcja, podczas badania poszukiwaczy przygód wciąż w zjednoczonym obozie, ustaliła, że: Tehiura była dobra”.partner„jego jedzenie. „Byli inni poszukiwacze przygód, z którymi brałem udział”, przyznał Teheiura w rozmowie z paryskiPreferują zachowanie poufności swojej tożsamości.

READ  Sukces serialu ostatecznie stawia Francję na mapie świata