Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gracze Palworld chcą, aby programiści przekonwertowali mema na Pal

Gracze Palworld chcą, aby programiści przekonwertowali mema na Pal

Estelle Vernet

Gracze Palworld proszą twórców o dodanie nowego przyjaciela w oparciu o klasyczny mem, który idealnie pasuje do gry.

Od momentu premiery w tym miesiącu we wczesnym dostępie, Palworld zrewolucjonizował świat gier. Szybko pobiła rekordy na Steamie i przyciągnęła miliony graczy.

Można więc powiedzieć, że ta gra „Pokémon with Guns” przyciąga wielu graczy, zwłaszcza tych, którzy szukają bardziej dorosłego podejścia. Tak naprawdę w Palworld możesz zabijać przyjaciół w zamian za materiały i łapać ludzi. Dodatkowo niektóre projekty Pal są niejednoznaczne, np. ten oparty na pętli i inny znany z pożądania ludzi.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Teraz niektórzy gracze Palworld mają nadzieję, że twórcy pójdą dalej w przyszłych projektach Pal, w tym opartych na memie.

Gracze Palworld chcą Pal Glocktopusa

Jak powiedział jeden z użytkowników Reddita u/love-4-music W poście na subreddicie Palworld twórcy napisali: „ Masz środki » Aby dodać Pal Glocktopus do gry.

Zarejestruj się za darmo w Dexerto i zyskaj:

Zobacz mniej reklam|Tryb ciemny|Oferty na gry, programy telewizyjne, filmy i technologie

Ponieważ Glocktopus jest ośmiornicą z bronią w każdej z macek, z pewnością pasowałby do Palworld.

Niektórzy nawet porównali ją do Pokémon Octillery, ośmiornicy wprowadzonej w grach Generacji 2. Jej projekt opiera się na referencyjnej broni, artylerii i czołgach, zarówno w języku angielskim, jak i japońskim.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Inni fani sugerowali podobne koncepcje Pal, a niektóre z nich również opierają się na memach. Na przykład krab z nożem, rekin laserowy inspirowany Austinem Powersem, a nawet konkurencyjne stworzenie morskie. ” Posłuchaj mnie, on ma rywala: Krakana – stwierdził jeden z komentatorów.

Jeśli ten Kumpel stanie się rzeczywistością w Palworld, nie będzie to pierwszy raz, kiedy Glocktopus pojawi się w grze. Samodzielna gra Exit the Gungeon przedstawia Glocktopusa jako ostatniego bossa, zgodnie z prośbą fanów.

READ  Asteroida wielkości ciężarówki minęła Ziemię