Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amazon obniża cenę AirPods Pro 2 dzięki ładowarce USB-C MagSafe i teraz jest dobry moment, aby z tego skorzystać

Amazon obniża cenę AirPods Pro 2 dzięki ładowarce USB-C MagSafe i teraz jest dobry moment, aby z tego skorzystać

Nowe wersje AirPods Pro 2, wyposażone w najnowszą ładowarkę USB-C MagSafe, tracą na cenie na Amazonie. Przez ograniczony czas będziesz mógł skorzystać z fajnej zniżki -10% na najlepsze słuchawki Apple. Należy podkreślić fakt, który jest dość rzadki i jak zawsze, gdy promocje dotyczą produktów Apple: nie trwają długo.

Więc pospiesz się i zdobądź AirPods Pro drugiej generacji w ofercie W cenie 239 euro zamiast 279 euro. To już drugi raz, kiedy te słuchawki są przecenione w tak niskiej cenie – po raz pierwszy z okazji Czarnego Piątku 2023. Nie czekaj więc dłużej!

AirPods Pro 2 są oferowane w niskiej cenie na Amazon. Aby skorzystać z oferty kliknij tutaj:

Korzystam z oferty

Skorzystaj z bezpłatnej i szybkiej dostawy w ciągu kilku dni roboczych pod wybrany przez Ciebie adres, w dowolne miejsce we Francji lub w miejscu deportacji. Dzięki naszemu 30-dniowemu okresowi odstąpienia od umowy będziesz mógł zwrócić swoje AirPods Pro 2, jeśli nie będziesz zadowolony z zakupu.

Kupując produkty Apple na Amazon, zyskujesz te same korzyści, co na stronie Apple lub w oficjalnym sklepie. Dlatego też AirPods Pro 2 posiadają także 2-letnią gwarancję producenta.

AirPods Pro 2 i cuda chipa H2

To, co jest tak wyjątkowego w tych nowych AirPodsach, to fakt, że wykorzystują niesamowitą moc i technologię zaprojektowanego przez Apple chipa H2. Dzięki temu chipowi będziesz mieć dostęp do doskonałej jakości dźwięku z inteligentniejszą redukcją szumów, doskonałym dźwiękiem 3D i dłuższą żywotnością baterii. Zrozumiesz, że te AirPods są lepsze we wszystkich punktach w porównaniu do poprzedniej generacji.

Dzięki zasilaczowi i głośnikowi o niskim poziomie zniekształceń AirPods Pro 2 zapewniają niesamowity dźwięk, pozwalający uzyskać czyste wysokie tony i głębokie, bogate basy.

W AirPods Pro 2 dostępnych jest kilka trybów słuchania, w tym:

  • Dźwięk adaptacyjny, który łączy tryby „Przezroczystość” i „Aktywna redukcja szumów”. Dzięki temu idealnie dopasujesz dźwięk muzyki i słuchawek do otoczenia.
  • Tryb przezroczystości pozwoli odfiltrować dźwięki zewnętrzne, dzięki czemu będziesz słyszeć, co dzieje się wokół ciebie.
  • Dzięki trybowi wykrywania rozmowy słuchawki AirPods wyciszą Twoją zawartość audio i wideo, dzięki czemu możesz rozmawiać z innymi osobami, nawet przy założonych słuchawkach.
  • Wreszcie tryb aktywnej redukcji hałasu pozwala znacznie zmniejszyć hałas zewnętrzny podczas jazdy transportem lub gdy musisz się skoncentrować. Tryb ten jest dwukrotnie wydajniejszy niż AirPods Pro poprzedniej generacji.
  • Dostępny jest także tryb „Niestandardowy”, który umożliwia zarządzanie głośnością słuchawek w celu dostosowania wrażeń słuchowych.
READ  Czy powinniśmy się bać zmiennej delta?

Te AirPods Pro 2 oferują dźwięk przestrzenny i dynamiczne śledzenie głowy. Zwiększy to immersję podczas słuchania muzyki lub oglądania filmów/seriali. W tych AirPodach znajdziemy słynne sterowanie dotykowe umożliwiające regulację głośności, odbieranie telefonu, rozłączanie się, a nawet zmianę trybów słuchania, bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Amazon oferuje obecnie świetną zniżkę na Apple AirPods Pro 2 z ładowarką USB-C MagSafe. Cena słuchawek spada do 239 euro zamiast 279 euro Na konkretny czas. Nadszedł czas, aby się za to zabrać!

AirPods Pro 2 są oferowane w niskiej cenie na Amazon. Aby skorzystać z oferty kliknij tutaj:

Korzystam z oferty

🟣 Aby nie przegapić żadnych nowości w Journal du Geek, zapisz się wiadomości Google. A jeśli nas lubisz, codziennie rano mamy newsletter.

Co musisz wiedzieć o naszych dobrych ofertach

Ta treść jest dostarczana przez ekspertów dobrych rad z JDG.
Redakcja nie brała udziału w jego powstaniu. Ten post może zawierać link partnerski: wówczas sprzedawca internetowy będzie mógł zapłacić nam prowizję (dla Ciebie nic się nie zmieni). Ceny wymienione w tym artykule mogą ulec zmianie.