Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gra wideo Świnka Peppa trafi na konsole tej jesieni

Gra wideo Świnka Peppa trafi na konsole tej jesieni

Lyon, Francja, 20 maja 2021 r Dołącz do Świnki Peppy w jej nowej, ekscytującej przygodzie, w której każda gra jest inna. Outright Games, wiodący na świecie wydawca interaktywnej rozrywki dla całej rodziny, we współpracy z Hasbro, ma przyjemność ogłosić dzisiaj zupełnie nową przygodową grę wideo, Moja przyjaciółka Peppa Pig. Opierając się na najpopularniejszym na świecie serialu telewizyjnym dla przedszkolaków, stworzonym przez eOne, globalne studio rozrywkowe Hasbro, nowa Świnka Peppa będzie dostępna jesienią na Nintendo Switch, PlayStation®, Xbox i PC.

Jako nowa postać w uniwersum Świnki Peppy, gracze będą mogli dostosować własnego awatara, aby grać z Peppą. Razem będą mogli odwiedzić emblematyczne miejsca serialu: plażę, ośnieżone góry, dom Peppy, a nawet Patata-Parc.

Przeżyj wyjątkową przygodę i wejdź w interakcję z ukochanymi postaciami ze świata Peppy. Graj z George’em i mamą Pig w domu Peppy, pomóż tacie Pig znaleźć jego brakujące okulary lub skacz razem przez błotniste kałuże, wszystko, co dzieje się w historii, zależy od gracza.

Seria Świnka Peppa jest uwielbiana na całym świecie, a Outright Games z przyjemnością ogłasza, że ​​nowa gra wideo będzie zawierała głosy z pełnymi napisami w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, brazylijskim portugalskim, holenderskim, rosyjskim, polskim, szwedzkim, norweskim , Duński i fiński.

Świnka Peppa zadebiutowała w 2004 roku i od tego czasu została królową przedszkolaków. Emitowana w ponad 180 krajach jest najczęściej oglądaną animacją przedszkolną przez dzieci na całym świecie i jest marką nr 1 na YouTube. Te liczne transmisje są źródłem ogromnego sukcesu w handlu, wydarzeniach, grach i muzyce.

„Świnka Peppa to światowy hit i cieszymy się, że możemy ożywić ten świat w zupełnie nowej grze wideo na konsole”Powiedział Terry Malham, dyrektor generalny Outright Games. „To gra, którą będą się bawić razem wszystkie małe dzieci i ich rodzice, odkrywając świat Peppy w tej nowej przygodzie. Nie możemy być bardziej podekscytowani jej premierą tej jesieni”.

Główna charakterystyka:

  • Stwórz własną postać – Wybierz i ubierz swojego awatara
  • Graj z PEPPA Naucz się i rozpocznij przygodę ze swoim nowym przyjacielem
  • Poznaj jego świat – Odwiedź plażę, dżunglę, Patata-Parc i nie tylko
  • Zaprzyjaźnić się – Twoje ulubione postacie Świnki Peppy nie mogą się doczekać spotkania z Tobą
  • Uwolnij swoją kreatywność Młodzi gracze są gwiazdą swojej historii
READ  Recenzja: Pałac - Senoropa

Moja przyjaciółka Peppa Pig Tej jesieni będzie dostępny na Nintendo Switch, PlayStation, Xbox i PC Digital.