Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google Pixel: czy można go przewijać po składanym ekranie?

Koniec 2021 roku powinien oznaczać premierę (a przynajmniej prezentację) wielu składanych smartfonów. Jeśli Samsung od dłuższego czasu czeka z Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 2Inni liderzy rynku również przygotowują się na poważnie.

Niedawno pokazaliśmy, że Samsung Displays przygotowuje się do dostarczenia składanych wyświetlaczy dla takich marek jak Google, Xiaomi czy Vivo od października. Informacje wskazujące, że te urządzenia pojawią się w ciągu ostatniego kwartału.

Nie trzeba było nic więcej, by ożywić entuzjazm dla możliwego składanego smartfona sygnowanego przez Mountain View. Pamiętamy, że nasi koledzy z 9do5Google Potwierdzono, że programiści Google opracowują model, który odpowiadał Opatrzony kryptonimem Paszport. Ta nazwa sugeruje projekt zbliżony do Galaxy Z Fold.

Kontynuuj pomysły

Znany analityk Ross Young odniósł się do tej sprawy, odnotowując bezpośrednio za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że Pixel Fold ma zostać ujawniony w tym samym czasie. Nowy telefon Pixel 6. Możliwość przygotowania przez firmę miłej inna rzecz pod koniec jego prezentacji.

Ale to nie wszystko… W dość wymijającym poście Ross Young powiedział, że nazwa Pixel Roll również była bardzo trafna. Zapytany o możliwość smartfona ze składanym ekranem odpowiedział, że składane urządzenie dotrze jako pierwsze. Tym samym drugie urządzenie, tym razem obrotowe, mogło ujrzeć światło dzienne w 2022 roku.

Oczywiście informacje te są traktowane z ostrożnością. Jeśli są poprawne, oznacza to, że Google opracowuje długofalową strategię. Tak więc film Zmierzch w 2021 roku ma na nas kilka niespodzianek.

READ  Mac mini M1X: powrót do oryginalnego projektu, ale cieńszy?