Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google Messages w końcu się rusza, by zwabić Cię bardziej niż iMessage i iPhone

Google Messages w końcu się rusza, by zwabić Cię bardziej niż iMessage i iPhone

Google Messages jest w trakcie odnawiania i jest pełen nowych funkcji. Komunikator Google staje się coraz bardziej nowoczesny.

Firma Google ogłosiła kilka długo oczekiwanych nowych funkcji swojej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, wiadomości google. Z tej okazji firma Mountain View zaktualizowała ikonę swojej aplikacji, widoczną poniżej.

Po lewej stronie znajduje się stara ikona, po prawej nowa. Źródło: 9to5Google

Na naszym Pixelu 7 zmiana nie jest jeszcze widoczna. Z drugiej strony w Sklepie Play przejście już się rozpoczęło.

Ta zmiana jest częścią wizualnego przeglądu podstawowych aplikacji komunikacyjnych Google. W nadchodzących tygodniach zmienią się również aplikacje Kontakty i Telefon.

Wiadomości Google, takie jak „iMessagise”

Oprócz tej zmiany estetycznej Wiadomości Google mają zamiar dodać kilka długo oczekiwanych funkcji. W rzeczywistości użytkownicy iMessage na iPhonie już znają niektóre z nich, a Google jest nimi inspirowany. Wkrótce będzie można dodawać reakcje emoji do SMS-ów i MMS-ów, dodawać ulubione, odpowiadać na docelową wiadomość bez przerywania konwersacji, a nawet ustawiać przypomnienie, aby nie zapomnieć odpowiedzieć na ważną wiadomość.

Ponadto, jeśli lubisz udostępniać linki wideo YouTube znajomym, powinieneś je wyświetlić. Co więcej, będziesz mógł oglądać wideo bezpośrednio w Wiadomościach Google podczas czatu. Z drugiej strony małe mieszkanie, będziesz musiał przejść przez bary, nawet jeśli masz YouTube Premium. W przyszłym roku może być możliwe dodanie konta premium do Wiadomości Google, aby uniknąć tej niedogodności.

Lian na YouTubeSubskrybuj Frandroid


Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Możesz przeczytać nasze artykuły i pliki oraz obejrzeć najnowsze filmy na YouTube.

READ  Xbox Game Pass i Epic Store: „Gorączka złota dobiegła końca” według niezależnych | X-Box