Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gniew Zidane’a

Winny złego gestu podczas grupowego meczu z Arabią Saudyjską, Zinedine Zidane intensywnie przeżył rundę 16 przeciwko Paragwajowi 28 czerwca 1998 roku. Przed odkupieniem oferowanym przez Laurenta Blanca.

Zinedine Zidane może bardzo podziękować Laurent Blanc. Bo bez Cévenola, autora gola eliminacyjnego przeciwko Paragwajowi, w ostatnich 16 meczach mundialu 1998, bieg tego, co można by nazwać najlepszym graczem w historii francuskiego futbolu, byłby bez wątpienia wszystkim innym. Twórca gry będzie już trójkolorowy Niewątpliwie został zidentyfikowany jako pierwsza osoba kierująca sądownictwem. Faul wysłał go do Arabii Saudyjskiej po nowym geście humoru, gdy Turyńczycy uwolnili pasy na udzie saudyjskiego obrońcy.

Deschamps potępia go publicznie

Uszy Torreñeza zagwizdały po ostatnim gwizdku meczu z Saudyjczykami. „Musisz wiedzieć, jak kontrolować swoje impulsy. Kiedy popełniamy niefortunny czyn, powinniśmy spodziewać się wysokiej ceny.”, więc wyraził ubolewanie Aime Jacquetowi, który poruszył ten temat rano przed meczem. Didier Deschamps był jeszcze bardziej bezwzględny. Zainuddin, niewybaczalne, Wystrzelony do mikrofonu TF1. Wiemy, że jest impulsywnym graczem, ale hej, skaże nas na dwie lub trzy gry, myślę, że zmierzy się z nimi. Znając znaczenie Zidane’a w naszej grze, jest to ważny atut, który tracimy. A kapitan trójkolorowy nakłada na to warstwę, mówiąc o Głupia reakcja.

Zidane jest zły ze złości

Ostatecznie tricolor nr 10 otrzymał dwa mecze zawieszenia. Ale więcej niż ta kara, była to krytyka ze strony jego kolegów z drużyny, którzy nazwali byłego Bordlaya gorącym żelazkiem. „To więcej niż rozczarowanie”z kolei zadbał też o to, żeby to było tylko „Przymusowo spadł na Arabię ​​Saudyjską”. Wiele lat zajęłoby mu także uświadomienie sobie swoich błędów.

W śpiączce na ławce

Zirytowany Zinedine Zidane długo chodził ze swoją maską w Clairefontaine, zwłaszcza w dniach poprzedzających szok w Paragwaju. Widzieliśmy, jak przybył zamknięty w swoim zdaniu. W szatni przed treningiem nie uśmiecha się już ani razu., powiedział o tym Philipowi Bergero. Ten stłumiony gniew zamienił się w gniew tego pamiętnego dnia.

READ  Antoine Comboire (Nantes) po pokonaniu Toulouse w pierwszym meczu: „Daje pewność siebie”

Autoryzowany przez FIFA do oglądania meczu z ławki, Zinedine Zidane jest nie do poznania. W ekstazie trójkolorowy pomocnik widział spotkanie jak nigdy dotąd, wyrażając swoje uczucia jak nigdy dotąd. Przeklina przy każdym nieudanym ruchu, rozbłyskuje przy najmniejszej okazji i wskakuje na boisko po złotej bramce Laurenta Blanca, która rozdziera całe grupy murawy. Co sprawia, że ​​Aimee Jacquet jest oszołomiona: Musiał sobie powiedzieć: teraz zależy to ode mnie.

Przeczytaj także:Zidane, nieoczekiwany grzmot!Zidane, oskarżenia DominikaFrancja i Brazylia, zdumiewające objawienie Zidane