Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Główny inżynier budownictwa lądowego na projekcie Tar – Centralny Port Communicasijni Airport

Klasa: Transport
Oznaczający: Fotografia/Multimedia

16 stycznia doradcy Dar Al-Handasa? Dar? Otworzyła swoje nowe biuro w Polsce przy Alejach Jerozolimskich, 142 B 02-305, Warszawa. Decyzja zapadła po tym, jak firma rozpoczęła działalność projektową jako główny inżynier budownictwa przy nowym projekcie Centralnego Portu Komunikacyjnego (CPK) w Polsce.

Uroczyste otwarcie odbyło się w obecności p. Dalal Szer, PrezydentDyrektor Dyrektor Generalny (CEO) Grupy. Dar oraz Danny Aoun, regionalny dyrektor operacyjny, wraz z wyższą kadrą kierowniczą firmy i ekspertami branżowymi. Wśród gości honorowych uroczystości byli Mikołaj Wild, Prezes Zarządu CPK; Piotr Kasprzyk, Dyrektor Lotniczy CPK; Przedstawiciel Polskich Linii Lotniczych (blok), The Narodowe Linie Lotnicze z Polska; oraz JE Reina Charbel, Ambasador Libanu w Polsce, a także interesariusze wysokiego szczebla, urzędnicy i doradcy branży lotniczej w Polsce.

Dalal Sher, dyrektor generalny Tar, powiedział: „Jako jedna z wiodących na świecie międzynarodowych firm konsultingowych zajmujących się projektowaniem, zarządzaniem i nadzorem projektów lotniczych, z udokumentowanymi osiągnięciami w projektowaniu lotnisk na całym świecie, nie jesteśmy pod wrażeniem wizji i ambicji nowego lotniska. Nasza firma została jeszcze wybrana głównym inżynierem budownictwa lądowego w projekcie. Wielki szacunek. Jesteśmy tu dzisiaj, aby dotrzymać naszych obietnic i nie tylko, wykorzystując naszą doskonałość techniczną i umiejętności doradcze, aby pomóc w stworzeniu bardziej zrównoważonego, przyszłościowego i odpornego lotniska, które będzie wzmocnić połączenia w całej Europie i pozycjonować Polskę jako hub w Europie kontynentalnej.

Danny Aoun, dyrektor regionalny, podkreślił długoterminowe zaangażowanie Dara w Polsce: „Przenosimy się tutaj, aby zbudować zespół lokalnych ekspertów, którzy dorównują naszemu doświadczeniu i światowym referencjom. Wspieramy projekty w Polsce i Europie. Większy wpływ i wartość dla społeczności w całym kraju”.

O Darie:

Dar jest jedną z wiodących światowych firm konsultingowych, świadczącą usługi w zakresie projektowania, planowania, inżynierii i zarządzania projektami dla wielu sektorów rynku, w tym budynków, miast, transportu, infrastruktury cywilnej, wodnej i ochrony środowiska. Jest także członkiem-założycielem Darr Group, wielokrotnie nagradzanej globalnej grupy projektowej, inżynieryjnej i konsultingowej o wpływie i globalnym zasięgu. W 2022 roku Dar Group zajęła 1 miejsce wśród międzynarodowych firm projektowych na rynku lotnisk, 10 miejsce wśród międzynarodowych firm projektowych ogółem, 3 miejsce w branży budowlanej i 6 miejsce w transporcie (według Engineering News Record).

READ  Poland Tour - Live Video 5th Level, A Breakdown Day

www.dar.com

Tekst opublikowany z tłumaczenia nie powinien być w żaden sposób traktowany jako oficjalny. Jedyną autentyczną wersją komunikatu prasowego jest komunikat prasowy w języku oryginalnym. Tłumaczenie należy zawsze porównywać z tekstem źródłowym, co stanowi precedens.

*Źródło: Drut AETO

Te komunikaty prasowe mogą Cię zainteresować

Komunikat prasowy przesłany i rozesłany 25 stycznia 2023 r. o godzinie 02:35: