Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Główny bohater ma moc… naprawdę?”  Assassin's Creed Hexe i jego wiedźma bardzo przyciągają widzów

„Główny bohater ma moc… naprawdę?” Assassin's Creed Hexe i jego wiedźma bardzo przyciągają widzów

Wiadomości z gry „Główny bohater ma moc… naprawdę?” Assassin's Creed Hexe i jego wiedźma bardzo przyciągają widzów

dzielenie się :


Jeśli wygląda na to, że rok 2024 skupi się na feudalnej Japonii, a Rise of the Ronin i Ghost of Tsushima wyreżyserowane na komputery PC, na pierwszych stronach gazet pojawi się Assassin's Creed: Codename Hexe, a nie Epizod Red. Po raz kolejny to bohaterka wyróżnia się z tłumu.

Ubisoft: Przyszłość pod marką Assassin's Creed po Star Wars Outlaws?

Po pracowitym początku roku Ubisoft nie spoczywa już na laurach. Po Prince of Persia: The Lost Crown i Skull & Bones przestarzałe są już dwie gry wideo francuskiej firmy. Rogue Prince of Persia pojawi się we wczesnym dostępie 14 maja (Nawet to obejrzeliśmy) i ambitne Star Wars: Outlaws pod koniec sierpnia. Po tym ostatnim przyszłość jest nieco bardziej niepewna, ale jednego możemy być pewni: będzie to Assassin’s Creed.

Po katastrofalnym roku Ubisoft Postanawia dołożyć wszelkich starań w swojej licencji głównej]. Następny na liście? Assassin's Creed: Codename Red, którego akcja rozgrywa się w feudalnej Japonii. Premiera przewidywana jest na rok 2025, co zakończy rok skupiony na tym historycznym okresie po wydaniu Rise of the Ronin i Ghost of Tsushima: Director's Cut na PC. Bezpośrednio za nim leży Assassin's Creed: Codename Hexe, który ujrzy światło dzienne na platformie Infinity. Odcinek, który Dla niektórych wydaje się bardziej obiecujący O czym szybko się zapomina.

Magia w Assassin's Creed Codename Hexe

Jednak to Assassin's Creed Hexe cieszy się ostatnio większym zainteresowaniem niż AC: Red. Kilka miesięcy temu Insider Gaming opisał ten odcinek jako „Najciemniejszy w historii” z Narzucona bohaterka powieści. Pierwszy odcinek serii Assassin's Creed, ale na tym niespodzianki się nie kończą. To w nowym artykule Gry poufne Aby dowiedzieć się więcej o tożsamości Elsy, bohaterki tego nowego dzieła. Oto, co udało im się odkryć dzięki przesłanemu im filmowi:

W tej sekwencji XVI-wieczni niemieccy żołnierze wydają się ścigać Elsę i za pomocą zaklęcia opętać kota, który akurat jest w pobliżu. Następnie gracz kontroluje kota i używa go do odwrócenia uwagi żołnierzy, uderzając w szklaną butelkę, która uderza w ziemię i odwraca uwagę żołnierza.

Ich źródła podają również, że Ubisoft planuje dodać mechanikę strachu, taką jak ta z DLC Kuba Rozpruwacz do AC: Syndicate. W świetle komentarzy na portalach społecznościowych Istnienie magii i czarów. To wystarczy, aby niektórzy gracze byli smutni i zdają się pamiętać odległe lata, kiedy Assassin’s Creed był „Dbał tylko o zwykłych ludzi i nie zajmował się mitycznymi stworzeniami ani bogami.„.

READ  Nasze trzy narzędzia umożliwiające łatwe łączenie plików PDF na komputerze PC lub Mac

Należy jednak pamiętać, że chociaż źródła Insider Gaming mogą być autentyczne, nie gwarantują one żadnej szczególnej funkcji nadchodzącej gry. Aby mieć pewność, musimy poczekać na przyszłe oficjalne ogłoszenia.