Gerard Precheur (Paris Saint-Germain) po pokonaniu Lyonu w D1 Arkema: „Małe wzmocnienie”

Gerard Precheur (trener PSG, zwycięzca 1:0 w OL): „Byłem zaskoczony tym golem, ponieważ zwykle to OL wygrywa mecze ze stałego fragmentu gry na koniec meczu. To pierwszy raz, kiedy przydarzyło nam się to w tym sezonie. Nie byliśmy tacy źli w pierwszej połowie. „Lyon miał więcej okazji przed przerwą, ale byliśmy bardziej obecni w pierwszej połowie, która była bardzo schludna i dobrej jakości. W drugiej połowie mieliśmy więcej trudności z presją Lyonu. To mecz, który zasługuje na bliższą analizę, więc Mogę bardziej odnieść się do mojej analizy.Zwycięstwo nad Paris FC pozwoliło odzyskać przytomność, kliknij.
To pierwszy raz, kiedy przy tym stałym fragmencie gry mieliśmy małą presję, przeciwko Lyonowi u siebie, co kończy ośmioletnią passę 95 meczów bez porażki. To jest dobre dla sędziego (Kadidiatou Diagne). Zgodziłem się na ponowne skupienie. Miała dobry pierwszy okres i była również obecna na drugim. wynagrodzony. »

Sonia Bompastore (trener Lyonu, który przegrał 0:1 z Paris Saint-Germain): „Jest wiele rozczarowań dla mnie i zawodników. Wynik nie spełnia naszych oczekiwań i jest surowy. Przez cały mecz postawiliśmy Paryż w trudnej sytuacji. Są pozytywne rzeczy do zapamiętania. Znamy cechy Kadidiatou Diani. Była w stanie zrobić różnicę dla PSG i narazić nas na trudności.” w niektórych momentach gry.

W trakcie meczu prezentowaliśmy się solidnie w obronie. PSG miało niewiele okazji, ale miało szansę zrobić różnicę w fazie grupowej. To część wysokiego poziomu. Musimy dojść do siebie po dwóch pozostałych meczach Pucharu Europy w tym roku. Podobnie jak w niektórych naszych poprzednich meczach, nie zawsze dokonywaliśmy właściwych wyborów i brakowało technicznej precyzji na ostatnich 30 metrach. Czasami nie udaje nam się dokończyć naszych działań i zostajemy ukarani. Powinieneś być bardziej zabójcą. Z jakością naszych graczy i ich grą głową, musimy być bardziej skuteczni od konkretnego etapu. Nic nie zostało postanowione w sprawie tytułu, co do którego nadal jestem bardzo optymistycznie nastawiony. »

READ  France-All Blacks, Pro D2, damskie rugby ... program telewizyjny od 19 do 21 listopada