Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gerard Klein „The Slacker”: Na emeryturze na wsi z żoną instytut planuje nagły powrót

W latach 1993-2005 Gerard Klein grał uroczego nauczyciela, który podróżuje po czterech zakątkach Francji i stawia czoła różnym sytuacjom związanym z tematami społecznymi w serialu. Instytut. Rola, która naznaczyła jego karierę do końca życia. Od tego czasu wyraźnie zniknął z radaru. Gazeta paryski Poszedł się z nim spotkać.

Jest na emeryturze i cieszy się, że codziennie udziela mu wywiadu. „z moją żoną [Françoise Vallon, NDLR]Mieszkamy w domu otoczonym trawą, przestrzenią. Uwielbiam poranek. Tam miałam stos drewna do pocięcia na kawałki o długości około 30 cm, aby zmieściło się w piecu jednej z naszych córek, która mieszka obok. Od dzisiejszego poranka, Widziałem drewno. Uwielbiam to (…) W przeciwnym razie czytam. Jestem taki nieśmiały: mogłem spędzić czas robiąc absolutnie wszystko. To dla mnie najbardziej pozytywne chwileAktor i jego żona są rodzicami Millie (ur. 1980) i Ninona (ur. 1983) Od pierwszego małżeństwa z Chantal Sadurge jest także ojcem Veronique (ur. 1963).

Gerard Klein szczerze mówił o zakończeniu swojej kariery, która szła w parze z przerwą Instytut. „Dawno nie pracowałem [on l’a vu au cinéma en 2010 dans 600 kilos d’or pur et à la télé en 2016 dans À votre service, NDLR]. Ale sypiam dobrze, nie jestem na nikogo zła (…) Na ulicy ludzie zawsze mnie znają, to wzrusza. (…) Zawsze są mili, dobrzy. Cieszę się, że to zrobiłemProducent i autor serii Pierre Grimblatt opowiadał w książce, że Gerard Klein był daleki od obrazu uroczego, kochanego nauczyciela z dziećmi w prawdziwym życiu … nie ma znaczenia, nawet mniejszy tytuł ma miłe słowa na temat ulica zapowiadająca aktora.

W wieku 78 lat Gerard Klein będzie gotowy, aby napisać ostatnie linijki swojej kariery po powrocie Instytut. „Zabawnym pomysłem byłby emerytowany Victor Novak„, Powiedział, dodając, że jego postać może znaleźć absolwentów w całej Francji i na całym świecie. Zanim projekt ujrzał światło dzienne, aktor miał pod pachą kolejny zaskakujący projekt … muzyczny!”Chcę nagrać album z piosenkami w wieku 80 lat (…) Próbuję opowiedzieć o relacji dziadka z wnukami. Lubię to, co nieoczekiwane. Pracuję, eh, naprawdę pracuję. bardzo trudne„, on dodał.

READ  Beijing Express – „Zhakowany M6?” „Zatrzymać masakrę?” , „Niech stażysta zatrzyma swoje bzdury”: nieznośny problem techniczny, który napędza szalonych internautów