Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Galaxy Z Fold 4: Mniej krzywizny, więcej mocy

Samsung kontynuuje swój rozwój w składanych smartfonach. Koreański producent powinien w najbliższych miesiącach przedstawić Galaxy Z Fold 4, ale o high-endowym telefonie przyszłości wiemy już sporo.

To mały obrazek, który pokazuje wielkie wysiłki Samsunga. Podczas gdy Galaxy Z Fold 4, wysokiej klasy składany smartfon koreańskiej firmy, Oficjalnie nie powinno pojawić się do sierpniaNowe informacje krążą po smartfonie, zwłaszcza na jego wewnętrznym ekranie. Ekran główny Z Fold 4 może sprawić, że zapomnisz, że jest to rzeczywiście składany telefon w naszych rękach.

Większy i piękniejszy ekran

Zdjęcie udostępnione przez uniwersalnego eksperta od wycieków Ice Universe, pokazuje składany obszar Galaxy Z Fold 4 obok tego w Złóż 3. Przynajmniej możemy powiedzieć, że Samsung wysłuchał krytyków. Fold 4 faktycznie wydaje się mieć mniej widoczne zagniecenie niż jego poprzednik, poprawiając zanurzenie i codzienne użytkowanie. Zmniejszając wgłębienie ekranu, Samsung stara się, aby jego składany telefon stał się telefonem komórkowym, takim jak inne, w którym można przeglądać zdjęcia lub robić notatki za pomocą rysika, bez przeszkadzania w złożeniu.

Ta poprawa może wynikać z przeprojektowanego zawiasu, Którego Samsung miał również użyć w Z Flipie 4. ale to nie wszystko. Kilka innych niedyskrecji pozwala nam uzyskać dość zaawansowany schematyczny diagram Z Fold 4. Zawsze według Ice Universe, proporcja telefonu nieznacznie się zmieni. Oficjalne zdjęcia na okładce kolejnego składanego urządzenia sugerują, że telefon będzie niższy i szerszy od poprzednika. Dobra wiadomość, ponieważ Samsung zastosował w swoim zewnętrznym panelu proporcje 24,5:9, nie czyniąc z niego zbyt wygodnego ekranu do wpisywania wiadomości, Jak zauważyliśmy w naszym teście. Pod względem mechanicznym wewnętrzny ekran o przekątnej 7,6 cala powinien mieć bardziej rozciągliwy stosunek kwadratu i mniejszy obszar składania 3.

READ  Recenzja oczyszczacza powietrza Samsung AX60R5080WD: czysta perfekcja

12 Przejdź z pamięci RAM, 1 lub pamięci

właściwości pytania, Geekbench to ujawnił Zagięcie powinno integrować 4 slajdy Lwia paszcza 8+ Gen1Ekskluzywny komponent, który podkreśla niezależność. Temu ostatniemu powinno towarzyszyć 12 GB pamięci RAM i pamięć masowa do 1 TB. Wystarczająco, aby bez problemu gromadzić i przenosić między różnymi aplikacjami. Aby sprawdzić, czy ta nadmierna moc nie uszkodzi baterii, pierwszyWyświetli taką samą pojemność jak Fold 3, czyli 4400 mAh.

Z kartą techniczną taką jak ta, najlepiej wyposażone wersje Z Fold 4 mogą pokazać słone ceny. Przez kilka kolejnych pokoleń Fold pozostanie telefonem komórkowym, który dowodzi doświadczenia Samsunga, ale stać na niego tylko zamożnych klientów. Mamy nadzieję, że kiedy telefony składane staną się naprawdę przystępne cenowo, nie będzie problemów z zawiasami i zmarszczkami.

Reklama, Twoja treść jest kontynuowana poniżej

Reklama, Twoje treści są kontynuowane poniżej