Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Galaxy S21: dobrze przeczytałeś, Samsung BRADE to telefony premium 🔥

nie do wiary. Samsung Galaxy S21 odnotowuje największy spadek cen od czasu premiery w styczniu. Jeśli chcesz kupić smartfon premium, to ta oferta Back to School to idealny moment, aby kupić go za prawie połowę ceny.

Nie przewidzieliśmy tego. W tym odcinku „Powrót do szkoły” Samsung obniżył cenę swoich telefonów Galaxy S21, S21+ i S21 Ultra dzięki wielu funkcjom. Podsumowując, dzięki tej sierpniowej umowie możesz zaoszczędzić setki dolarów na tych smartfonach premium. wreszcie, Dodanie wszystkich nagród kosztuje tylko połowę ceny.

Aby odkryć trzy oferty, znajdziesz je tutaj:

Zobacz oferty Samsung

Samsung Galaxy S21 został oficjalnie ogłoszony publicznie w styczniu ubiegłego roku. Ta grupa bardzo premium smartfonów zdołała zwiększyć wydajność bez podnoszenia ceny poprzednich modeli. Z punktu widzenia stosunku jakości do ceny jest znakomity. A tak jest jeszcze bardziej w przypadku tej bezprecedensowej oferty, którą Koreańczyk oferuje w swoim oficjalnym sklepie.

Niezależnie od tego, czy jest to Samsung Galaxy S21, S21+ czy S21 Ultra, należą do najlepszych smartfonów na rynku (i na Androida). Zwykle polecamy jeden z dwóch ostatnich modeli, ponieważ oferują one najlepsze funkcje. Kilkaset euro można wypłacić dzięki kilku bardzo prostym mechanizmom aktywacji.

Galaxy S21 gwałtownie spadł

Lista korzyści dla Samsunga Galaxy S21 jest długa i podzielimy ją, aby pomóc Ci wyraźniej widzieć. Powinieneś wiedzieć, że niektóre oferty dotyczą tylko konkretnych modeli, podczas gdy inne dotyczą całego asortymentu. Montując je osiągniesz największe oszczędności. Aby zobaczyć wyraźniej, masz również możliwość skorzystania z symulatora na stronie Samsunga, aby zobaczyć, kto z czego korzysta.

Pierwsza funkcja jest najłatwiejsza ze wszystkich. W przypadku Samsunga Galaxy S21 masz prawo do natychmiastowej zniżki w wysokości 60 euro, podczas gdy w przypadku Galaxy S21+ i S21 Ultra obniżka ta spada do 110 euro. Sklep zwraca również uwagę na ofertę zwrotu kosztów (ODR) w wysokości do 100 euro przy zakupie nowego smartfona.

READ  Zaprezentowano Google Pixel 6 i uruchomiono usprawniony e-ID YouTube

Trzecia funkcja wprowadzona przez oficjalny sklep dotyczy również całej gamy Samsunga Galaxy S21. Niezależnie od modelu, otrzymasz premię w wysokości 100 €, gdy wymienisz swój stary telefon. Ten bonus jest dodawany do klasycznej kwoty wykupu. Więc to nadal jest prezent, jeśli zamierzasz zwrócić swoje stare urządzenie.

Zobacz oferty Samsung

Ostatnia funkcja skierowana do wszystkich urządzeń Samsung Galaxy S21s pozwala zgromadzić 5% punktów Samsung Rewards, co oznacza, że ​​ten procent końcowej kwoty zostanie zaksięgowany na Twoim koncie Samsung. Możesz go następnie używać bezpośrednio w sklepie – niezależnie od tego, czy kupujesz akcesoria, czy tym podobne, jest to również sposób na zaoszczędzenie pieniędzy.

Który model z serii Galaxy S21?

Jeśli te oferty dotyczące Samsunga Galaxy S21 są po prostu doskonałe, nadal musisz zastanowić się, jak wybrać swój następny smartfon spośród trzech modeli, które składają się na tę gamę. Jak zawsze, S21 Ultra to najbardziej wyjątkowa generacja telefonów zaprezentowanych przez markę. Oczywiście wszyscy mają swoje argumenty, bo to tylko high-endowe urządzenie.

Telefony Samsung Galaxy S21, S21+ i S21 Ultra mają ekrany 6,2, 6,7 i 6,8 cala z panelem OLED o imponującej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Ogólny wygląd tych smartfonów jest nadal dość podobny, dostępne są wysokiej jakości i nowoczesne wykończenia, tylny moduł fotograficzny jest zainstalowany w jednym z górnych rogów z tyłu urządzenia, co zapewnia bardzo estetyczny wygląd ogólny.

Z drugiej strony wszystkie urządzenia Samsung Galaxy S21s mają potężny procesor Exynos 2100 opracowany przez tego samego producenta. To proste, to najpotężniejszy procesor do smartfonów z Androidem na rynku. Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie smartfona na wszystkich poziomach, zarówno pod względem wydajności, zarządzania baterią, jak i przetwarzania obrazu.

W Samsung Galaxy S21, S21+ i S21 Ultra znajdują się akumulatory o pojemności 4000, 4800 i 5500 mAh, wiedząc, że wszystkie korzystają z szybkiego, bezprzewodowego i wstecznego ładowania. Moduły fotograficzne składają się z czterech czujników, w tym głównego czujnika 108 MP i przedniego aparatu 40 MP w bardziej zaawansowanym modelu (w porównaniu z 12 MP i 10 MP dla aparatu do selfie w pozostałych dwóch wersjach).

READ  Nie możesz skłonić szefa do kupienia Ci Maca? Apple podaje 11 dobrych powodów

Wszystkie urządzenia Galaxy S21 wiedzą, jak dobrze wypaść wizerunkowo, jest to jedna ze specjalności marki i od lat przywiązuje szczególną wagę do tej specyfiki, a efekt jest niezwykły. W każdym razie te oferty są doskonałą okazją do zaoszczędzenia pieniędzy w okresie powrotu do szkoły, a przede wszystkim przed wyczerpaniem zapasów.

Jeśli zdasz kurs zabierając Samsunga Galaxy S21 z oficjalnej strony internetowej, wiedz, że zostaniesz dostarczony w ciągu 2-3 dni roboczych. Ten okres jest nieco dłuższy, jeśli wpadniesz w jeden z modeli o specjalnym kolorze. W każdym razie masz 14 dni, aby zmienić zdanie i zwrócić smartfon i odzyskać 100% swoich pieniędzy.

Chcieć wiedzieć więcej? Oto oferta na stronie Samsunga:

Zobacz oferty Samsung