Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gala amfAR: Sharon Stone przybywa ze swoim najstarszym synem na najważniejszą imprezę festiwalu filmowego w Cannes

27. edycja jednego z najpopularniejszych wydarzeń Festiwalu Filmowego w Cannes odbyła się w piątek 16 lipca w Hôtel du Cap Eden Roc w Cap d’Antibes. Tego wieczoru Sharon Stone wraz ze swoim synem, Rowanem Josephem Bronsteinem Stonem, zebrała fundusze na walkę z AIDS.

Na schodach pojawiła się zaskakująco Festiwal Filmowy w Cannes, 14 lipca, z okazji pokazu Historia mojej żony. Sharon Stone Później była gospodarzem jednego z najpopularniejszych wieczorów eventowych: amfAR Gala, który odbył się w piątek 16 lipca w Eden Roc w Cap d’Antibes. Wieczorem przybyła 63-letnia aktorka w towarzystwie swojego najstarszego syna, Rowan Joseph Bronstein Stone, 21 lat. Urodzony w Teksasie w 2000 roku, został adoptowany przez aktorkę i byłego dziennikarza chłopaka Phila Bronsteina w tym samym roku. Co więcej, Sharon Stone adoptowała innego chłopca, Quinna Kelly’ego, i używa zastępczej matki dla jej najmłodszego, Lairda Vaughna.

Wideo, Cannes 2021: czerwony dywan 15 lipca

Regina King, Karen Roitfeld i Dylan Penn

obok bohaterki Podstawowy instynkt (1992) wraz z synem przybyła publiczność złożona z wybitnych gości, aby rozświetlić czerwony dywan na to wydarzenie. Spike Lee, gość honorowy, wyróżniał się w żółtej koszuli w kratę. Orlando Bloom siedział przy stole Sharon Stone. Regina King miała na sobie luksusową czarno-białą suknię, podczas gdy Dylan Penn, który niedawno wspiął się po schodach Palais des Festivals ze swoim ojcem Seanem, miał na sobie opalizujący strój z różowymi falbankami. Modelka Stella Maxwell, była dziewczyna Kristen Stewart od 2016 do 2018 roku, również była w grze, podobnie jak była dziewczyna Brooklyna Beckhama, modelka Hannah Cross. Nie można zapomnieć o Karen Roitfeld i jej dwójce dzieci Julii i Vladimirze. Albo piosenkarka Los i Yakuza. Czarujący wieczór, 74. Festiwal Filmowy w Cannes kończy się w wielkim stylu.

Zespół redakcyjny doradza

READ  Kolegiata Saint-Pierre Le Boullier: eksplozja kolorów