Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gad El Maleh, mały dziadek: „On wykracza poza…” Z czułością wspomina swoją wnuczkę w C à vous

Gad El Maleh, mały dziadek: „On wykracza poza…” Z czułością wspomina swoją wnuczkę w C à vous

Aby zadowolić masy, Gad Al-Maleh Wrócił na scenę. Co więcej, od tamtej chwili minęło już kilka tygodni Humorysta Poddaj się mu Oferta dziesiątasamego siebie„.”Czas szybko mijaCo więcej, uciekła z Anne-Elizabeth Lemoine, gdy powitała 52-letnią gwiazdę w swoim gronie c dla ciebie11 marca.

Jasne, czas leci, ale Gad Elmaleh zawsze znajduje czas, aby otworzyć się przed swoimi fanami. Co więcej, podczas tournée promocyjnego rozmawiał na ważne tematy. Tak było szczególnie Oskarżenia o plagiat Kto jest celem, a nawet on alkoholizm. Gad Al-Maleh ujawnił nawet powody, które go do tego skłoniłyPrzestań pić.

Jad Al-Maleh, mały dziadek: „Ogromna radość”

Podczas przejazdu c dla ciebieNA Francja 5Gad El Maleh chętnie znalazł czas, aby o tym porozmawiać Jego wnuczka. Zauważ, że ten mały chłopiec ma imięEllie Urodził się 20 lutego. Syn komika i aktora Noaha Elmaleha I jego towarzysz, Joanna Marquez, ogłosił dobrą wiadomość w sieciach społecznościowych. „To szaleństwo ! To ogromna radość i to ponad wszystko nie do wiary Ponieważ to jedyny raz od bardzo długiego czasu, kiedy mówimy niewiele, zanim powiemy bardzo„, potwierdził Gad Al-Maleh.

Ponieważ ja nie Nie jest już młodym artystą. Nie jestem już młodą przyjaciółką, nie jestem już młodą kochanką, A Jego mały synekMłody ojciec. Ale za każdym razem, gdy ktoś rozmawia ze mną o dziadku, mówi: „Wow, ty”. Młody dziadek„Skończył.”Tak, to wielka radość. To szaleństwo. To wykracza poza to– dodał z wielkim wzruszeniem.

READ  ODWOŁANY „TO PIERWSZY RAZ”: Tracey (mężatka od pierwszego wejrzenia, 2024) zszokowana odkryciem fizycznych szczegółów Flo