Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Funkcjonariusze policji interwencyjnej zajmują niewłaściwy dom i zabijają jego lokatora

Funkcjonariusze policji interwencyjnej zajmują niewłaściwy dom i zabijają jego lokatora

plama

Amerykańscy policjanci nawoływali do przemocy domowej, zapukali do niewłaściwych drzwi i zastrzelili pasażera, który wyszedł z pistoletem w dłoni

Ich błąd doprowadził do tragicznego wyniku. Zostałem wezwany do przemocy domowej 5 kwietnia, amerykańscy policjanci Pojawiła się w środku nocy pod drzwiami niewłaściwego domu w Farmington w Nowym Meksyku. Musieli wtargnąć pod numer 5308 Valley View Avenue, ale trzej gliniarze udali się pod numer 5305. Kilkakrotnie zapukali do drzwi, wskazując, że są z policji, zdjęcia wideo zostały upublicznione w piątek.

Zamieszkanie budynku zakończyło się otwarciem a Broń w ręku. Zginęła natychmiast od policyjnych kul.

zwolnienia funkcjonariuszy policji

Klienci rozmawiali ze swoją centralą w celu potwierdzenia adresu wejścia. Ale policja powiedziała, że ​​nie jest w stanie wyjaśnić, dlaczego funkcjonariusze pojawili się w tym momencie pod niewłaściwym adresem. Następnie przy drzwiach wejściowych pojawia się nagranie wideo żony ofiary i słychać więcej strzałów. Według policji ta kobieta zastrzeliła funkcjonariuszy.

W komunikacie prasowym szef lokalnej policji Steve Heppey potwierdził, że wszystkie jego służby są świadome „powagi” tej sprawy. Dodał: „Jako szef policji chcę wyrazić, jak mi przykro z powodu tej tragedii”. Zaangażowani funkcjonariusze zostali zawieszeni do czasu dochodzenia.

READ  Na żywo – Światowa Organizacja Zdrowia spodziewa się „znacznej liczby” hospitalizacji, nawet jeśli Omicron okaże się mniej niebezpieczny