Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fryzjer Mbappe daje ważne wyobrażenie o jego przyszłości

Jednak uruchomienie! Klub piłkarski Bordeaux, PSG, OM, OL, ASSE: 10 najlepszych strzelców Ligue 1 w aktywności

W odpowiedzi na pytanie Téléfoota w niedzielny poranek 22-letni Kylian Mbappé uważał, aby nie dolać oliwy do ognia, jeśli chodzi o jego przyszłość w PSG lub Realu Madryt po tym sezonie. Miesiąc po tym, jak udzielił wywiadu w L’Equipe i RMC, rodowity Bondi koncentruje się teraz na swoim sezonie, ale jeśli prasa iberyjska czeka na sygnały dotyczące możliwej opcji dla Merengue, teraz bardziej chodzi o jego otoczenie, ma turę lub turę.

Fryzjer Mbappe ze znakami Realu Madryt

Wiemy: jeśli jego ojciec Wilfried Mbappe jest bardziej skłonny do wolnego startu Madrytu, jego matka, Faiza Lamari, jest bardziej skłonna do przedłużenia pobytu w Paryżu do igrzysk olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. co najmniej możemy powiedzieć, że ostatnie mrugnięcie zapaliło sieci po drugiej stronie Pirenejów.

Wiele artykułów prasowych odbiło się już w niedzielę razem z Realem Madryt po tym, jak Kylian Mbappe odszedł od fryzjera Ahmeda El-Sanawy (gwiazdy fryzjera). W rzeczywistości ten ostatni decydował nie tylko o francuskim mistrzu świata i Paris Saint-Germain. Do listy dołączył także Real Madryt. W Hiszpanii wyraźnie widzimy biały dym w kierunku coraz wyraźniejszego przejścia…

W niedzielę Portugalia będzie gościć Serbię w Lizbonie w finale eliminacji do Mistrzostw Świata w regionie europejskim. Chodź zakład we Francji Paryż. Szanse na Seleção wynoszą 1,40 na 4,10 na remis i 6,50 na formację bałkańską.

Mbappe w Realu, jego fryzjer sprzedaje knot

Na Instagramie stylista Kylian Mbappe, Ahmed El Senawy, oznaczył zarówno Paris Saint-Germain, jak i Real Madryt, podkreślając najnowszą fryzurę Francuza. Przesłanie postrzegane w Hiszpanii jako pozytywny znak dla przyszłości obywatela Bundy.