Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Frederick (żonaty od pierwszego wejrzenia) w związku z Cindy? przerywa ciszę

Wyrażając zgodę na udział w Żonaty od pierwszego wejrzenia 2022, kandydaci jednocześnie zgodzili się zostać osobami publicznymi na lepsze, ale i na gorsze. Jeśli niektórzy, tacy jak Alicia i Bruno, otrzymują wiele listów charytatywnych, inni, tacy jak Caroline, muszą zmierzyć się z falą krytyki. Fryderyka I Cindy Tymczasem odkryli „radość” bycia w centrum plotki między małżonkami. Historia opowiedziana szybko przez 40-letniego agenta nieruchomości.

Zdjęcia wywołały poruszenie w zeszłym tygodniu. Jak nasi koledzy z tutaj, widzimy razem Frederica i Cindy na ulicach Nicei. Wystarczyło, by widzowie wyobrazili sobie, że są małżeństwem, a zatem ich małżeństwo z Emily i Joffreyem było tylko odległym wspomnieniem. Oczywiście główne zainteresowane strony szybko odczuły wiatry tej plotki. A ojciec Amber, lat 14, nie może pozwolić jej uciec.

W piątek, 13 maja 2022 r., Frédérick wszedł na swoje konto na Instagramie, aby zrobić małą aktualizację historii. „takRobię ten mały filmik, aby zaprzeczyć plotkom, że jestem z Cindy. Dla jasności, wideo zostało nakręcone przez Laurę, najlepszą przyjaciółkę Alicii. Byłem w Nicei, aby zjeść z Laurą, Julianem i Cindy, odkąd mieszkała w Grasse obok. Więc pozwolono nam się zobaczyć. Ale z Cindy nic nie ma. Szanuję zarówno małżonków, jak i siebie. OdrzucamNie ma romansu z Cindy„” – powiedział na początku, dając do zrozumienia, że ​​żadne z nich nie jest sercem do zabrania.

Osoba, która poślubiła Emily w Żonaty od pierwszego wejrzenia Potem był zaniepokojony pojawieniem się takich rzeczy w mediach. „Marnujesz mój czas na tę historię. (…) Uważam, że są ciekawsze tematy, o których można pisać artykuły, takie jak choroba mojej córki na CDKL5 i zespół Westa– kontynuował, zaznaczając, że Cindy i Kant przeżyją, żeby się wytłumaczyć.

READ  Kompletny program i wyniki