Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Frédéric Mitterrand, pacjent, z zadowoleniem przyjmuje słowa Florenta Pagny’ego na temat raka

Zrzut ekranu z Twittera Zaproszony do CNews Frédéric Mitterrand opowiedział, dlaczego w ostatnich tygodniach regularnie pojawia się w kapeluszu na głowie.

Zrzut ekranu z Twittera

Zaproszony do CNews Frédéric Mitterrand opowiedział, dlaczego w ostatnich tygodniach regularnie pojawia się w kapeluszu na głowie.

ludzie- „Noszę kapelusz, bo jestem chory”. Tymi słowami Frédéric Mitterrand nie pozostawił wątpliwości co do przyczyn choroby, która go dotknęła. Były minister kultury kończy 75 lat, ogłosił w piątek 14 kwietnia w CNews „Chory (…) od trzech miesięcy” Skorzystał z okazji, by pozdrowić artystę, Florenta Bagniego, walczącego z rakiem płuc.

Frédéric Mitterrand nie określił dokładnego charakteru swojej choroby na planie Pascala Braude’a. Ale dodał: „Ja, przed lodami, chemiczny wygląd, nie chcę tego”.

„Nie chcę, żeby ludzie widzieli, że jestem chory, więc jestem mniej chory, kiedy mam nakrycie głowy”.Za nim siostrzeniec byłego prezydenta Republiki, François Mitterrand.„Wszyscy wiedzą, że to bardzo trudna walka. Ale nie ma innego rozwiązania: albo to zrobisz, albo umrzesz. Mówią mi, że mam dużo odwagi, ale nie. Jeśli kochamy życie, idziemy dalej. „Powiedział.

Ale Frédéric Mitterrand szczególnie chciał oddać hołd osobistościom, które postanowiły przerwać milczenie wokół raka, odnosząc się przede wszystkim do „ogromny” Przykładem jest wokalista Florent Bagni, który pod koniec 2022 roku zapowiedział powrót na scenę na serię festiwali w tym roku, mimo wieloletniej walki z rakiem.

„Myślę, że ten chłopak jest niesamowity. Po pierwsze jako artysta, jest absolutnie niesamowitą osobą. I myślę, że to wspaniale, że mówi rzeczy i stawia swoją walkę tak, jak to robi.”A były minister kultury, który opublikował w czwartek artykuł pt lodówkaGdzie wymienia swoją pasję do amerykańskiego aktora Brada Pitta.

READ  FIFA The Best: pełna lista

Zobacz także na Huff Post: