Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Frank (Miłość na łące) jest tak zasmucony wynikiem swojej przygody, że podejmuje ważną decyzję

spisek Miłość jest na łące To było zdecydowanie pełne zwrotów akcji dla Szczery. Zarówno dobre, jak i złe. Niestety skończyło się w poniedziałkowym odcinku, 1 listopada 2021 roku. I nie bez powodu 46-letni ogrodnik i ogrodnik znalazł się tam całkiem sam. Po odejściu Cecila Frank musiał stawić czoła odejściuMatka – Liceum, który był mu jednak bardzo bliski. Sposób na zapomnienie Cecila, bez większych sukcesów… To właśnie zauważył jego drugi rywal. Płakała, kiedy powiedziała mu, że wolałaby wszystko zatrzymać.

Jak co tydzień Frank z zainteresowaniem ogląda program M6, ale oglądanie ostatniego odcinka szczególnie go poruszyło. Następnego dnia na Instagramie złożył nieoczekiwane i nieco niepokojące ogłoszenie: „Za dużo kłopotów z robieniem zdjęć z zeszłej nocy… Więc wrócę i nie będę brał udziału przez jakiś czas. Usunąłem Facebooka i zawahałem się zamknąć Instagram Chociaż z przyjemnością się z Tobą podzielę„, on napisał.

W komentarzach Frank otrzymał życzliwe wsparcie od wielu internautów, którzy przypomnieli mu, że w miłości coś poszło nie tak. Ale inna nominowana Natalie z sezonu 16 zasugerowała, że ​​Frank będzie portretowany prywatnie, edytując program, który tak naprawdę nie nadaje mu wartości. „Widzisz, wszyscy poszliśmy na patelnię. Zmiany wprowadzone przez każdego z nas zostały wprowadzone, aby wszyscy zamieszali’, Żałuję tego.

READ  Jej powstanie na czerwonym dywanie przypominało imponującą obecność z całkowicie nagą klatką piersiową...