Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Françoise Laborde: Jej mąż Jean-Claude „pracował pilnie”, przekazuje jej wiadomość

Françoise Laborde: Jej mąż Jean-Claude „pracował pilnie”, przekazuje jej wiadomość

Autorstwa Sama Agville’a

& nbsp | & nbspPeople Dziennikarz

Sam jest zapalonym redaktorem internetowym, który szuka najmniejszych zwrotów akcji w świecie telewizji. Od 13:00 do wzruszających wydarzeń miłosnych w reality TV i ognistych pocałunków miłości na łące, nic nie ukrywa palącej ciekawości tego dziennikarza.

Miesiąc lipiec nie był łatwy dla Françoise Laborde i jej męża, Jean-Claude’a… Ten ostatni, będący ofiarą poważnych problemów zdrowotnych, trafił do szpitala i przeszedł pilną operację. Dziennikarka zamieściła na swoim koncie na Instagramie wiadomości o swoim mężu.

Françoise Laborde: Jej mąż Jean-Claude „pracuje pilnie”, donosi Dailymotion News

kontynuacja po ogłoszeniu

Myśleli, że to koniec… Zaledwie kilka tygodni temu Françoise Laborde i jej mąż przeszli przez okres bólu, który woleliby przejść w milczeniu. Z nagłymi poważnymi problemami zdrowotnymi Jean-Claude Paris (były dyrektor Canal + Belgium & I> Tele) musiał zostać pilnie przetransportowany do najbliższego szpitala na potrójną operację bajpasów wieńcowych. Na szczęście mąż Françoise Laborde ma teraz kłopoty! Na swoim koncie na Instagramie siostra słynnej Catherine Laborde w końcu zdecydowała się zabrać głos, by wyjaśnić powody dobrowolnego milczenia.

Zwykle bardzo aktywna na Instagramie, 70-letnia dziennikarka i prowadząca kilka tygodni temu była jeszcze bardziej dyskretna. Jednak powód tej nagłej nieobecności jest zrozumiały, ponieważ Françoise Laborde przeżywała wielką udrękę i musiała wspierać męża w bolesnym cierpieniu. „Dziękuję, profesorze Ashouh, który uratował Jean-Claude’a. W trybie pilnym operował go 14 lipca w szpitalu Georges Pompidou w celu wykonania potrójnego bajpasu wieńcowego!Napisała na początku, w podpisie serii kilku zdjęć: „Jeżeli na pierwszym ujęciu widzimy omawianego lekarza, to wszystkie pozostałe poświęcone są długiemu rekonwalescencji jej męża Jean-Claude’a”. go w szpitalnej sali, podłączony do wielu urządzeń, a potem odpoczywa we własnym łóżku I wreszcie wszyscy uśmiechają się na tarasie paryskiej restauracji w towarzystwie swojego pieska i żony.

READ  Białoruś: Ewakuacja migrantów granicznych do ośrodka recepcyjnego

Jean-Claude wraca do zdrowia

Jak widać, Jean-Claude pięknie wraca do zdrowia. Jeszcze raz dziękuję, to ty poświęciłeś swoje wakacje, aby tak pilnie przyjechać i pracować na pokładzie Jean Claude. Jakie mieliśmy szczęście. Jean-Claude czuje się lepiej, ale wciąż dochodzi do siebie„I wtedy Françoise Laborde dodała z ulgą. Jednak dziennikarka, która niedawno przeszła operację, rozumie, że droga do pełnego wyzdrowienia jest jeszcze długa…”Musi pozostać jeszcze kilka dni w szpitalu Corentin-Celton (na przedmieściach Paryża, przyp. red.). Ale może wychodzić w weekendy, żeby zostać w domu, i najgorsze już za nami.podsumowała.

Przypomnijmy, że Françoise Laborde i Jean-Claude Paris pobrali się w kwietniu 2009 roku. Razem nie mieli dzieci, ale dziennikarka jest matką dwóch synów, urodzonych w 1993 i 1995 roku z poprzedniego małżeństwa z Manuelem Joaquimem, starszym korespondentem TF1 i zdobywca nagrody Alberta Londresa. Niestety zmarł w 2006 roku.

kontynuacja po ogłoszeniu

kontynuacja po ogłoszeniu