Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Francja i Polska w półfinale – Sport

Francja i Polska w półfinale – Sport

Ta francuska drużyna ma szczęśliwą gwiazdę EuroBasketu. Z Turcją cztery dni temu, The Blues złapali niespodziewane przedłużenie, zanim w ćwierćfinale wyeliminowali Włochy (93-85). Po pierwszej pełnej kontroli The Blues wpadli do gry w koszykówkę, zdając sobie sprawę, że tracą dużo piłek (18). Trzecia kwarta uśmiechnęła się okrutnie do Włochów 31-18. Na krawędzi, dwadzieścia sekund po końcówce, Fontecchio spudłował dwa bardzo cenne rzuty wolne. Z tyłu Heurtel pobrał rozszerzenie. Sfrustrowani Włosi rozpoczęli walkę z mistrzem Thomasem Hurtlem, który miał osiem punktów w dogrywce. Po Giannis Antetokonmo i Nikoli Jokic, Luka Doncic! Podczas gdy reprezentacja Serbii, a potem Greków już upadła pomimo obecności gwiazd NBA, ten sam los spotkał Słowenię Luki Doncica. Wciąż w dużej mierze faworyci ćwierćfinałów, półfinaliści Igrzysk Olimpijskich w 2022 r. przeszli do polskiej drużyny, która popisała się imponującym wyczynem (87-90), aby wejść do ćwierćfinału po raz pierwszy od 1971 roku.

darowiznę

Możesz wesprzeć Christian Journal za pomocą karty kredytowej, polecenia zapłaty, przelewu bankowego lub czeku, wykonując poniższe czynności.

Abyś mógł swobodnie wyrażać swoją hojność poprzez wspieranie Chrześcijański magazynA Uwielbiam informacje Otwórz tę stronę darowizny hostowaną przez bezpieczną platformę Skrzynka dawcy.

wpłać w Skrzynka dawcy W trzech krokach:

Aby dokonać darowizny, trzy kroki, które należy wykonać, są bardzo proste.

Krok 1: Wybierz kwotę

Na pierwszej stronie wpisz kwotę darowizny W polu wybierz swoją walutę (euro, dolar, frank szwajcarski lub frank CFA).

Zaleca się zaznaczenie pola „Napisz do nas komentarz”, a jeśli chcesz dodatkowo zaznaczyć pole „Opublikuj swoją darowiznę i skomentuj na tablicy darczyńcy”

Następnie kliknij Następna „.

Krok 2: Dane osobowe lub informacje o firmie

W celu otrzymania potwierdzenia wpłaty i otrzymania podatku, Niezbędne jest podanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon, adres pocztowy) lub danych firmy darczyńcy, jeśli darowizny dokonuje firma. Informacje te pozwolą nam Cię zidentyfikować i przesłać Ci paragony podatkowe.

READ  Po Polsce Słowacja zapowiedziała, że ​​dostarczy do Kijowa 13 samolotów bojowych MiG-29

Na tym etapie, Możesz wybrać opcję „złóż anonimową darowiznę” Lub wybierz „Ta darowizna jest w imieniu firmy”, jeśli tak jest.

Zaznacz również to pole, aby oświadczyć, że podane przez Ciebie dane kontaktowe są poświadczone za prawidłowe.

Naciśnij przycisk Następna „.

Trzeci krok: płatność

Wybierz metodę płatności, klikając ikonę „Karta” lub „Polecenie zapłaty”.

Podaj niezbędne dane kontaktowe:
Płacić kartą kredytowąmusisz podać numer karty, datę ważności i kod zabezpieczający.

Płacić za pomocą polecenia zapłatyMusisz podać IBAN swojego konta bankowego.

Naciśnij przycisk Dokonaj darowizny + kwota darowizny „.

E-mail zostanie wysłany do Ciebie automatycznie, aby potwierdzić transakcję.

Wpłać przelewem bankowym lub czekiem

Płacić czekiem

Oprócz opcji płatności przedstawionych tutaj w Donorbox, możesz również wybrać wpłatę swojej darowizny, wysyłając nam czek płatny na:


Le Journal Chrétien - J’aime l’info
10-14 rue Jean Perrin
17000 La Rochelle, France

Płatność przelewem bankowym

Możesz wykonać własny przelew SEPA, wysyłając płatność do J’aime L’info, aby kwalifikowała się do odliczenia podatku, wybierając opcję „Darowizna dla Journal Chrétien”:


J’aime L’info
226 rue Saint-Denis
75002 Paris

Numer IBAN: FR1240031000010000388072S04

Kod BIC: CDCGFRPPXXX

Dlaczego warto wspierać Journal Chretien?

W medialnym krajobrazie naznaczonym kłamstwami i fałszywymi wiadomościami Journal Chrétien prezentuje się jako wehikuł prawdy. Nasi dziennikarze i reporterzy starają się z wielką pokorą traktować prawdę o faktach.

Le Journal Chrétien jest także narzędziem nadziei, które mówi o radościach i nadziejach, a także o smutkach i niepokojach kobiet i mężczyzn naszych czasów.

wsparcie czasopism chrześcijańskich, To usłyszeć głos chrześcijan niesionych nadzieją Ewangelii; To oferowanie chrześcijanom zasobów, których nie znajdą nigdzie indziej.

Twoja darowizna umożliwi Journal Chrétien dalsze świadczenie bezpłatnych usług, takich jak serwis informacyjny Chretiens.info, platforma do studiowania Biblii biblijny dźwiękChrześcijańska sieć społecznościowa Christian.netNowy francuskojęzyczny portal chrześcijański Christian.comChrześcijański ewangelicki kanał telewizyjny ChrześcijanieOraz bezpłatne aplikacje chrześcijańskie i biuletyn Jedna pisemna wiadomość dziennie Wydane przez magazyn Chrétien.

READ  W pierwszym meczu sezonu Bayern Monachium zremisował z Borussią Maladbach

Twoje darowizny można odliczyć od podatku

Jeśli jesteś osobą fizyczną mieszkającą we FrancjiTwoje darowizny podlegają odliczeniu w wysokości 66% podatku dochodowego, do 20% dochodu podlegającego opodatkowaniu.

Jeśli jesteś francuską firmą podlegającą IR lub IS, 60% Twojej darowizny na rzecz Journal Chrétien można odliczyć od podatku od osób prawnych, w granicach 5 procent wielkości sprzedaży. Obniżka podatku od kwoty powyżej tego pułapu może zostać przeniesiona na pięć lat po darowiźnie.

Każdy darczyńca natychmiast otrzymuje paragon podatkowy wystawiony przez J’aime l’infouznane stowarzyszenie działające w interesie publicznym, którego celem jest wspieranie pluralizmu informacji i propagowanie niezależnego, wysokiej jakości dziennikarstwa cyfrowego.

Dziękuję bardzo za Twoje wsparcie

Zespół czasopisma Chrétien.

————————————————————————————————————————————–

Journal Chrétien to media pełne nadziei Który przekazuje informacje przez sito gospel. Mówi o radościach i nadziejach, jak również o smutkach i niepokojach kobiet i mężczyzn naszych czasów.

Należy do ewangelickiego portalu internetowego Christian.com Kto zbiera platformę zasobów biblijnych Biblia audioChrześcijańska sieć społecznościowa Christian.netChrześcijański ewangelicki kanał telewizyjny Chrześcijaniedla niego Aplikacje chrześcijańskie BEZPŁATNY biuletyn Jedna pisemna wiadomość dziennie„.

Chretiens.info oferuje głównie międzynarodowe wiadomości chrześcijańskie (chrześcijanie świata, prześladowani chrześcijanie), studia biblijne, listy z agencji prasowych, wiadomości francuskie i międzynarodowe, wiadomości gospodarcze, giełdowe, sportowe i zdrowotne, informacje o nauce i technologii itp. .

Tagi: Chrześcijanie, Chrześcijanie, Biblia, Biblia Audio, Bóg, Jezus, Jezus Chrystus, ewangelicy, ewangelicy, kościół, kościół ewangelicki, protestancki, kościół protestancki