Fragmenty (100-125): Denver poniża i eliminuje Phoenix!

Z powrotem pod ścianą po porażce w meczu 5 w Denver, Suns nie mieli innego wyboru, jak tylko wygrać, aby przetrwać dogrywki. Ale pomimo pilności sytuacji, Phoenix zaprezentował żałosny występ, podobny do swojego występu w Game 7 przeciwko Dallas w zeszłym roku. 100-125 dla Nuggets, podczas dzisiejszej wycieczki do centrum śladu.

Statystyki gry 6

Rok temu Suns pokonaliby Dallas 33 punktami w Game 7. Zeszłej nocy tłum Phoenix był świadkiem podobnego scenariusza, a Cacti po raz kolejny znaleźli się na wakacjach z półfinałowego etapu konferencji.

Phoenix nigdy nie sprawiał wrażenia, że ​​jest w stanie przedłużyć serię. Nuggets rozpoczęli grę z mocnym zamiarem zepsucia nadziei Sun, a wynik nigdy nie ujrzał światła dziennego. Nikola Jokić, na pozycji rozgrywającego, aby rozpocząć mecz, szybko wykonał swoją zwykłą pracę przeciwko biednemu Jockowi Landale i Bismackowi Biyombo. Widząc to z ławki, Deandre Ayton – przegrany w spotkaniu (stłuczenie żebra) – z pewnością odetchnął z ulgą, że nie zagra. Razem z Jokerem Kentaviusa Caldwella Papieża Udowadniając po raz kolejny, że jest stworzony do gier na linii, zdobył 17 punktów w rzutach 6/7… w pierwszej kwarcie, biorąc udział w silnej presji obronnej Nuggets. Wygrywając 17-0 przeciwko Phoenix w zaledwie trzy minuty w pierwszej kwarcie, szybko zdaliśmy sobie sprawę, że to będzie długi wieczór dla Suns (44-26 po dwunastu minutach).

Długi wieczór, szczególnie dla Kevina Duranta i Devina Bookera. Nie mogąc zagrać w obu grach z serii w Phoenix, tym razem dwie gwiazdy walczyły. Ten pierwszy potrzebował trochę czasu, aby wejść do meczu, forsując swoje strzały i sekwencję zarówno chybionych, jak i strat. Wspaniały. Co do drugiego, starał się jak zwykle zachować własny styl, ale nie znalazł własnego ofensywnego rytmu. Właściwie to jest Cam Payne Stanowisko ponownie obejmuje pod nieobecność Chrisa Paula – który często przeprowadzał atak The Sun. Zdanie równie smutne, co niewiarygodne dla Phoenix.

Jak widać byliśmy świadkami masowego rozbicia się statku na burcie Cactus. Tak jakby ten ostatni nie miał już nic w zbiorniku po pierwszych pięciu meczach serii. Brak energii, ograniczone środki za KD i Pokerem, bankructwo liderów… Silnej drużynie jak Denver nie wybacza się. Niezwykle niebezpieczni po obu stronach boiska, Nuggets grali czysto w koszykówkę, pokazując niezłą agresywność w obronie, która zdusiła Phoenix. Drużyna Jokera prawie wygrała bitwę na huśtawki w pierwszej połowie i ogólnie każdy miał swój wkład. Wraz z Jokiciem i KCP, Jamal Murray znakomicie potwierdził swoją dobrą formę w momencie (26 punktów), kiedy początkowo ogłoszono niepotwierdzoną (chorość)

READ  Real Madryt oferuje spokój Juventusowi i Barcelonie, Benzemie i Dembele... Wyniki nocy!

Od drugiego kwartału i przez większą część wieczoru Flirtuj wynik spotkania z różnicą 30 punktówGwizdki dobiegły z trybun centrum śladu. Fani Suns wyraźnie oczekiwali czegoś zupełnie innego od swojego zespołu, zwłaszcza po upokorzeniu w play-offach 2022. Zamiast tego przeżyli ten sam koszmar.