Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fortnite ROZDZIAŁ 5: Gracze uważają na flobaies

Fortnite ROZDZIAŁ 5: Gracze uważają na flobaies

Nowy przedmiot floberry w Fortnite powoduje problemy dla wielu graczy. Wśród graczy pojawiła się dyskusja: czy to usterka czy nowy mechanizm w grze?

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest w pełnym rozkwicie, a gracze mogą teraz doświadczyć wszystkich nowych funkcji. W rzeczywistości Epic Games dodał do gry nowych bossów, pojazdów i wielu innych.

Wśród nowych rzeczy dodanych Flobaie wyróżnia się. Ten nowy owoc pozwala tym, którzy je konsumują, i ich pobliskich kolegów z drużyny odzyskają tarczę. Ponadto tymczasowo zmniejsza grawitację i zapewnia odporność na upadek, co czyni go dobrym wyborem do spożycia przed dużym skokiem.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak ten nowy przedmiot pojawił się z pewnymi kontrowersjami na popularnej wyspie Fortnite, gdzie ulotny efekt floberry grał sztuczkę na wielu graczy.

Gracz wzbudza kontrowersje nad flobaies z klipem opublikowanym na Reddit

Użytkownik Reddit u/gmr_knacker Opublikował klip na Reddit, w którym gracz umiera z powodu uszkodzeń upadku wkrótce po zjedzeniu floberry, zaledwie kilka sekund po drugim dużym skoku. W tytule postu OP odnosi się do „ Są to „jasne” jagody, które nie mają oczekiwanego efektu ».

Widzimy jednak na filmie, że efekt floberry kończy się (różowy szlak znika), gdy wykonasz skok, umożliwiając ponowne upadek uszkodzeń.

Zarejestruj się za darmo w Dexerto i zyskaj:

Zobacz mniej reklam|Tryb ciemny|Oferty na gry, programy telewizyjne, filmy i technologie

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jeden gracz skomentował, że jest to nowy błąd, argumentując, że „ Zwykle, gdy w atmosferze brakuje im niskiej grawitacji Ten sam efekt występuje z falami uderzeniowymi lub wzrostami niskiej grawitacji.

READ  Jaskinia Ali Baby otwiera swoje podwoje w Belgii

Wielu zgodziło się z tym użytkownikiem, ale ten klip szybko otworzył debatę: czy to nowy błąd, czy jest to nowy mechanik w Fortnite? Aby się dowiedzieć, będziemy musieli poczekać i zobaczyć, co ma do powiedzenia Epic, chociaż jest to bardzo prawdopodobne, że jest to nowy błąd. Rzeczywiście, programiści nie ogłosili przybycia nowego mechanizmu gry w piątym rozdziale.

Artykuł kontynuowany po reklamie

W międzyczasie dowiedz się, jak zdobyć bezpłatną skórę Lego w Fortnite lub jak przekształcić skórki w motyw Lego.